2Śląskie

Kluczowym celem jest perspektywiczny rozwój

"Wszelkie działania biznesowe naszego przedsiębiorstwa skupiają się na budowaniu trwałego portfela uznanych partnerów oraz budowaniu długotrwałych relacji handlowych. Jesteśmy głęboko przekonani, że biznes to działania długofalowe i warto zadawać sobie trud wypracowywania solidnych podstaw ku temu", mówi  Igor Lipecki, prezes zarządu Metalex Lipecki S.K.A. w Sosnowcu.

 

Igor Lipecki, prezes zarządu Metalex Lipecki S.K.A. w Sosnowcu
Na odniesienie sukcesu przedsiębiorstwa składa się wiele czynników. My stawiamy na osiąganie zysków i ciągły rozwój firmy. Oprócz wyniku na koniec kwartału ważna jest dla nas również misja i strategia na długie lata.
 
Wszelkie działania biznesowe naszego przedsiębiorstwa skupiają się na budowaniu trwałego portfela uznanych partnerów oraz budowaniu długotrwałych relacji handlowych. Jesteśmy głęboko przekonani, że biznes to działania długofalowe i warto zadawać sobie trud wypracowywania solidnych podstaw ku temu.
To wszystko byłoby niemożliwe bez czynnika ludzkiego. Kierowanie przedsiębiorstwem to ogromne wyzwanie, a każde przedsiębiorstwo to zespół ludzi. Dziś nie wystarczy być dobrym prezesem. Prezes musi spełniać funkcję mentora i lidera, który pociągnie za sobą pracowników, będzie dla nich wzorem, skutecznie ich zmotywuje i wskaże im drogę do celu. Lider stawia na sukces zespołu. Sukces zespołu zaś prowadzi do sukcesu przedsiębiorstwa.
 
 
Metalex Lipecki S.K.A. w Sosnowcu została wyróżniona w VII edycji Konkursu Gepardy Biznesu 2012.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *