4Pomorskie

Jakość urządzeń sygnowanych marką KLIMOR

"Sukces naszej firmy jest przede wszystkim efektem dążenia do realizacji celu przy zachowaniu najwyższych standardów współpracy. Naszą receptą na utrzymanie tempa rozwoju jest dbanie o najwyższy poziom usług, inwestycje oraz rozwój pracowników", wyjaśnia Andrzej Walendowicz, Wiceprezes Zarządu KLIMOR S.A. w Gdyni.

 
Andrzej Walendowicz – Wiceprezes Zarządu, Dyrektor ds. Handlowych KLIMOR S.A. w Gdyni
Sukces naszej firmy jest rezultatem szeregu działań,  lecz przede wszystkim efektem dążenia do realizacji celu przy zachowaniu najwyższych standardów współpracy. Podejmowanie decyzji dotyczących przedsiębiorstwa w oparciu o rzetelne dane to kierunek jaki obraliśmy sobie kilka lat temu przyłączając w roku 2011 spółkę KLIMOR do Grupy KLIMA-THERM. Od tego czasu zaszło wiele zmian, począwszy od zmiany prawnej i wdrożenia zaawansowanego systemu operacyjnego (SAP) usprawniającego procesy księgowe, zarządcze oraz obsługę klienta po optymalizację produkcji, udoskonalenia portfolio produktowego oraz rozbudowę struktury handlowej.
 
 
 
Naszą receptą na utrzymanie tempa rozwoju jest dbanie o najwyższy poziom usług, inwestycje oraz rozwój pracowników.
KLIMOR, spółka należąca do grupy kapitałowej KLIMA-THERM, jest producentem i dostawcą standardowych oraz wysoce specjalistycznych systemów klimatyzacyjnych, wentylacyjnych i chłodniczych, dedykowanych na rynek lądowy i morski. Wieloletnia tradycja wsparta fachową wiedzą i bogatym doświadczeniem zdobywanym zarówno na rynku polskim, jak i w wielu europejskich krajach, pozwala firmie na stałe poszerzanie oferty o najnowocześniejsze rozwiązania, odzwierciedlające aktualne trendy w branży przy zachowaniu rygorystycznych norm jakościowych.
Najwyższą jakość urządzeń sygnowanych marką KLIMOR potwierdzają certyfikaty uznawane przez największych ekspertów i specjalistów branży wentylacyjno-klimatyzacyjnej. Zgodność z rygorystyczną normą DIN 1946-4:2008 oraz PN-EN 1886:2008 i PN- EN 13053+A1:2011 została potwierdzona przez niezależną jednostkę certyfikacyjną TÜV Rheinland Polska. Urządzenia posiadają atest Państwowego Zakładu Higieny oraz znak zgodności wyrobu z Dyrektywami UE, tj. znak CE.
 
Klima Therm S.A.  w Warszawie została wyróżniona w VII edycji Konkursu Gepardy Biznesu 2012 i  w  I edycji Konkursu Wielki Inwestor 2012.  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *