Warmińsko-Mazurskie

Osiągnięcia i plany Stanisława Lachowicza, członka Klubu Nowoczesnego Biznesu

Image"Zapewnienie wysokiego standardu usług jest realizowane między innymi przez zakup sprzętu informatycznego, modernizację i wzbogacenie oferty o nowe elementy. Zamierzamy zwiększyć nasz udział w lokalnym rynku finansowym przez otwarcie nowych placówek", mówi Stanisław Lachowicz, Prezes Zarządu Banku Spółdzielczego  w Mikołajkach.

Stanisław Lachowicz, Prezes Zarządu Banku Spółdzielczego  w Mikołajkach
W 63-letniej działalności Banku Spółdzielczego w Mikołajkach lata 2008-2012 cechowała duża dynamika niemal wszystkich wskaźników. Odnotowano znaczny wzrost sumy bilansowej, funduszy własnych, obliga kredytowego i depozytów. Na przestrzeni ostatnich lat Bank co roku osiągał dobry wynik finansowy plasujący go w czołówce w swojej grupie.
Doniosłe znaczenie miała  troska o właściwą, nowoczesną obsługę klientów bowiem ich liczba i jakość determinuje rozwój i uzyskiwanie przez bank dobrych wyników finansowych.
 
Image
Swoją obecną pozycję zawdzięczamy nie tylko konsekwentnie realizowanej strategii rozwoju, ale także solidnej pracy załogi banku, dla której zapewnienie wysokich standardów jakości oraz sprawnej obsługi klientów jest najważniejsze.
Dobra sytuacja ekonomiczna pozwoliła na budowę nowoczesnej centrali, która zapewnia lepszy komfort obsługi klientów i pracy pracowników. Zapewnienie wysokiego standardu usług jest realizowane między innymi przez zakup sprzętu informatycznego, modernizację i wzbogacenie oferty o nowe elementy. Równolegle prowadzimy przemyślane, spójne i skuteczne przedsięwzięcia o charakterze promocyjnym.
 
Image 

W najbliższej przyszłości zamierzamy zwiększyć nasz udział w lokalnym rynku finansowym przez otwarcie nowych placówek. Zmiany w gospodarce, które niosą za sobą nowe wyzwania z powodzeniem wykorzystujemy dla rozwoju i unowocześnienia naszego banku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *