Dolnośląskie

Działamy zawsze ponad standard

"Na nasz sukces złożyło się wiele czynników. Zadowoleni klienci, najwyższa jakość usług, prestiż w połączeniu z etyką, a także ciągły rozwój, dzięki któremu osiągnęliśmy tak dobrą pozycję, to elementy składowe naszego działania",  mówi Rafał Holanowski, prezes zarządu Supra Brokers Sp. z o.o.

Rafał Holanowski, prezes zarządu Supra Brokers Sp. z o.o. we Wrocławiu

Działamy na rynku już od 1998 roku. Przez te wszystkie lata staliśmy się jednym z wiodących brokerów ubezpieczeniowych w skali całej Polski. Współpracujemy zarówno z małymi, średnimi jak i dużymi firmami. Klient i jego zadowolenie są zawsze dla nas najważniejsze. Chcemy być lepsi od innych, dlatego stawiamy sobie wysoko poprzeczkę. Od tego wziął się przedrostek „Supra” w nazwie naszej firmy. Słowo to w języku łacińskim oznacza coś ponad, coś więcej, wyżej, nowocześniej, ponad standard.

 
 
 
Od samego początku założyliśmy , że będziemy opierać się o najnowsze technologie, a odległość jaka dzieli nas od klientów, nie będzie stanowić dla nas żadnego problemu. Świadczymy usługi na terenie całego kraju – od Helu po Zakopane – zgodnie z naszym hasłem firmowym. Robimy to w oparciu o model, w którym nowoczesność, zaawansowane systemy informatyczne, szybki i bezpośredni kontakt, dają nam gwarancję, że klienci są zadowoleni. Dodatkowo postawiliśmy na zarządzanie przez jakość, czyli Total Quality Management. Oznacza to, że zamiast celów ilościowych, realizujemy cele jakościowe; TQM zakłada zaangażowanie każdego pracownika w doskonalenie najdrobniejszych aspektów jego własnej pracy, które odbywa się poprzez częste, drobne usprawnienia, a nie wielkie inwestycje. Co istotne, każdy klient jest obsługiwany w oparciu o te same wysokie standardy, co znajduje odzwierciedlenie w licznych nagrodach, jakie na przestrzeni wielu lat zgromadziliśmy.

Supra Brokers Sp. z o.o. we Wrocławiu  została wyróżniona w VII edycji Konkursu Gepardy Biznesu 2012 i  w V edycji Konkursu Efektywna Firma 2012.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *