Podlaskie

Klient jest naszym dobrodziejem

„Naszym kluczem do sukcesu jest wszechstronna obsługa klientów, wysoka jakość produktów, kompleksowość oferty oraz jej dostępność przez własną sieć dystrybucji.  Za nasz największy kapitał uważamy zaufanie klientów oraz stabilną i doświadczoną załogę”, wyjaśnia Roman Kaleta, Prezes Zarządu „Malow” Sp. z o.o. w Suwałkach.

Roman Kaleta, Prezes Zarządu „Malow” Sp. z o.o. w Suwałkach

Naszym kluczem do sukcesu jest wszechstronna obsługa klientów, wysoka jakość produktów, kompleksowość oferty oraz jej dostępność przez własną sieć dystrybucji.  Za nasz największy kapitał uważamy zaufanie klientów oraz stabilną i doświadczoną załogę.
Zawsze ważna dla nas była jakość naszych mebli, która stanowi podstawę przyjętej strategii marketingowej  i zawiera się w naszej misji i wizji.  Wysoka jakość naszego produktu determinuje  konieczność stałego rozwoju, rozumianego zarówno jako rozwój naszych pracowników jak i rozwój technologiczny i ciągle nowe inwestycje. Potrzeby klienta są dla nas cały czas priorytetem, bo to klient jest naszym dobrodziejem. W obecnych czasach niezwykle ważnym elementem przewagi konkurencyjnej jest szybkość reakcji na te potrzeby i elastyczność, stąd wszystkie nasze inwestycje i działania ukierunkowane są głównie na to, aby coraz szybciej zaspokajać coraz bardziej wymagających klientów.

 
 
 
 
 
W trudnych momentach staramy się "uciekać do przodu".  Zamiast ograniczać się do cięcia kosztów i  prowadzenia wojny cenowej – co w dalszej perspektywie wpływa na obniżenie marży i pogłębieniu sytuacji kryzysowej w firmie, inwestujemy w rozwój technologii i jakość naszych wyrobów. Aby być zawsze pół kroku przed konkurencją trzeba być coraz bardziej innowacyjnym, nowoczesnym i zaangażowanym.
Cały czas pamiętam także, że każda firma to ludzie. Ludzie, którzy reprezentują klientów, dostawców, partnerów biznesowych oraz nasi pracownicy. Doskonale wiem, że nasz sukces nie byłby możliwy bez ich zaangażowania i ciągłych ulepszeń organizacyjnych, dzięki którym możemy coraz sprawniej spełniać oczekiwania naszych klientów oraz partnerów biznesowych.
 
 
 
„Malow” Sp. z o.o. w Suwałkach została wyróżniona w VII edycji Konkursu Gepardy Biznesu 2012, V edycji Konkursu Efektywna Firma 2012 i I edycji Konkursu Wielki Inwestor 2012.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *