Lubelskie

Co kilka lat zaczynaliśmy dużą inwestycję

„Na początku listopada oddana do użytku zostanie piąta już część Galerii Olimp, zarządzanej przez naszą spółkę. W niespełna dwadzieścia lat stworzyliśmy jeden z największych w tej chwili kompleksów handlowych w Lublinie. Dążenie do ciągłego rozwoju, szybkie reagowanie na zmiany rynkowe i odważne, ale też niezbędne inwestycje, doprowadziły nas do miejsca, gdzie jesteśmy teraz”, mówi Grzegorz Dębiec Prezes PHUT Transhurt Sp. z o.o., właściciela i zarządcy Galerii Olimp w Lublinie.

 
Grzegorz Dębiec Prezes PHUT Transhurt Sp. z o.o., właściciela i zarządcy Galerii Olimp w Lublinie:
Kiedy w 1994 roku przebranżawialiśmy firmę nikt nie sądził, że osiągniemy taki sukces. Wiedzieliśmy jednak, że nie możemy stać w miejscu a jedyną drogą jest droga do przodu. Przez te wszystkie lata staraliśmy się wykorzystać każdą nadarzającą się szansę. Co kilka lat zaczynaliśmy dużą inwestycję, która dodawała wartości naszemu przedsięwzięciu.
 
 
 
 
Niezwykle ważnym aspektem w rozwoju firmy było stałe rozwijanie poziomu oferty, dlatego też współpracujemy z najważniejszymi markami na rynku handlu detalicznego, stale ją uzupełniając i wzbogacając, tak by była ona jak najbardziej kompleksowa. Warto dodać, że cały kompleks handlowy powstał z wkładów własnych przedsiębiorstwa oraz w oparciu o kredyty bankowe. Duża część realizowanych zadań została wykonana naszymi własnymi siłami, dzięki profesjonalizmowi i zaangażowaniu pracowników. Dziś kontynuujemy naszą dotychczasowa pracę i stale rozwijamy ofertę. Już w najbliższym czasie otworzymy piątą część zarządzanej przez naszą firmę Galerii Handlowej Olimp, która wzbogaci ofertę centrum głównie w segmencie rozrywkowym i familijnym. W niedalekiej przyszłości planujemy zmodernizowanie najstarszej części obiektu, celem podniesienia i ujednolicenia standardu centrum.
 Galeria Olimp jest obecnie największym obiektem handlowym w Lublinie i województwie lubelskim. Oferuje kompleksową ofertę handlową, ze szczególnie szeroką reprezentacją mody i akcesoriów. Galeria Olimp jest odwiedzana miesięcznie przez ponad 600 tysięcy klientów.
 
 
 
PHUT TRANSHURT Sp. z o.o. w Lublinie została wyróżniona w VII edycji ogólnopolskiego  Konkursu Gepard Biznesu 2012, V edycji ogólnopolskiego Konkursu Efektywna Firma 2012 i I edycji ogólnopolskiego Konkursu Wielki Inwestor 2012.
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *