Wielkopolskie

Warto być liderem

"Będąc liderem na rynku zaopatrzenia ortopedycznego, dostarczamy naszym klientom produkty najwyższej  jakości, znanych na całym świecie marek. To właśnie pozycja lidera powoduje możliwość wyznaczania nowych standardów w biznesie", uważa Monika Hendel, Członek Zarządu Medicast Sp. z o.o. w Poznaniu.

Monika Hendel, Członek Zarządu Medicast Sp. z o.o. w Poznaniu

Sukces naszej firmy, to przede wszystkim efekt przyjętej przez nas na samym początku działalności, misji firmy. Będąc liderem na rynku zaopatrzenia ortopedycznego, dostarczamy naszym klientom produkty najwyższej  jakości, znanych na całym świecie marek. To właśnie pozycja lidera powoduje możliwość wyznaczania nowych standardów w biznesie.

 
 

 
Naszym odbiorcom zapewniamy przyjazną politykę współpracy, pozwalającą na realizację przez nich zysków i oferującą środowisko  sprzyjające dalszemu rozwojowi. Wychodzimy z założenia, że na sukces naszej firmy składają się osiągnięcia naszych klientów, dlatego stałe dążenie do podnoszenia jakości współpracy jak i przejrzysta oraz sprawna komunikacja są dla nas kluczowe. Bez wzajemnej komunikacji i wsłuchiwania się w potrzeby naszych klientów nie bylibyśmy w stanie odpowiedzieć na ich oczekiwania, a co za tym idzie zaproponować najlepszego dla nich modelu współpracy.

Na chwilę obecną współpracujemy z ponad 1500 stałymi partnerami w całej Polsce i poza granicami naszego kraju. Współpraca ta nie byłaby możliwa bez kolejnego wyznacznika naszego sukcesu czyli profesjonalnej kadry. Staramy się cały czas zapewniać jak najlepsze warunki pracy i podnosić kompetencje naszych pracowników, wychodząc z założenia, że stanowią oni najważniejszy składnik aktywów naszej firmy. Dbamy o to aby środowisko pracy było przyjazne i zapewniało możliwości rozwoju naszych pracowników. Wiemy, że partnerskie stosunki i jakość współpracy z naszymi klientami w przeważającej mierze zależą właśnie od naszych pracowników.

Medicast Sp. z o.o. w Poznaniu została wyróżniona w VII edycji Konkursu Gepardy Biznesu 2012 i  w V edycji Konkursu Efektywna Firma 2012.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *