4Pomorskie

Szybko rozwinęliśmy się w III RP

„Nasza firma jest typowym przykładem podmiotu gospodarczego rozpoczynającego swą działalność od wykonywania robót nie wymagających dużej wiedzy technicznej i nakładów finansowych,  a następnie stopniowo, przez zwiększenie potencjału technicznego, personalnego i finansowego, poszerzającego zakres oferowanych usług i realizowanych prac”, Henryk Brodnicki, współwłaściciel BMB Santech Henryk Brodnicki, Zygmunt Laskowski S.J. w Gdańsku.

Henryk Brodnicki, współwłaściciel BMB Santech Henryk Brodnicki, Zygmunt Laskowski S.J. w Gdańsku

Firma BMB Santech sp.j. Gdańsk działa na polskim rynku od 1992 r . Jest profesjonalnym wykonawcą w zakresie prac instalacyjnych w szczególności nowoczesnych systemów grzewczych, technologicznych dla przemysłu farmaceutycznego, paliwowego, a ostatnio mocno zaangażowana jest w montaż instalacji wchodzących w zakres budowy dróg i autostrad. Nasza firma jest typowym przykładem podmiotu gospodarczego rozpoczynającego swą działalność od wykonywania robót nie wymagających dużej wiedzy technicznej i nakładów finansowych (np. remonty instalacji w budynkach mieszkalnych i gospodarczych), a następnie stopniowo przez zwiększenie potencjału technicznego, personalnego i finansowego, poszerzającego zakres oferowanych usług i realizowanych prac.

 
 
 
W roku 2001 firma uzyskała Certyfikat Zapewnienia Jakości wg ISO 9002 w zakresie zgodnym z profilem działalności, a w latach 2004-2013 Certyfikat potwierdzający działania firmy zgodnie z wymogami ISO 9001.
W roku 2005 przedsiębiorstwo uzyskało uprawnienia UDT do remontów i modernizacji zbiorników ciśnieniowych do materiałów żrących , ciekłych , zapalnych oraz rurociągów przesyłowych i technologicznych.
  Z dotychczas zrealizowanych prac najbardziej dumni jesteśmy z wykonania w 2005 roku największej ciepłowniczej inwestycji w Polsce Północnej, polegającej na budowie ekologicznego systemu „uciepłownienia” Władysławowa, co przyczyniło się do likwidacji ponad 150 kotłowni opalanych węglem. W latach 2003 – 2010 uczestniczyliśmy w przebudowie systemów grzewczych na terenie Gdańska , Gdyni , Kościerzyny, Redy, Malborka i Pucka oraz Stoczni Marynarki Wojennej , Remontowej i ZF Polpharma. Ponadto zrealizowaliśmy rozbudowę ZF Polpharma rozbudowując instalacje gazów technicznych, azotu, próżni, tlenu i sprężonego powietrza.
  W chwili obecnej realizujemy m.in. roboty instalacyjne w zakresie modernizacji trasy „Słowackiego” i budowy Tunelu pod Martwą Wisłą w Gdańsku.
 Działalność firmy została zauważona przez inwestorów, władze gospodarcze oraz organizacje techniczne, czego dowodem jest przyznanie wielu wyróżnień m.in. tytuł Laureata Pomorskiej Nagrody Jakości 2010 czy też tytuł Pomorskiego Pracodawcy Roku 2012.
  Powyższe wyróżnienia stanowią dla nas dodatkowy bodziec do dalszej efektywnej pracy na rzecz rozwoju firmy.

BMB Santech Henryk Brodnicki, Zygmunt Laskowski S.J. w Gdańsku została wyróżniona w VII edycji ogólnopolskiego  Konkursu Gepard Biznesu 2012 i V edycji ogólnopolskiego  Konkursu Efektywna Firma 2012.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *