Łódzkie

Zależy nam na rzetelności

„Sukces naszej firmy nie byłby możliwy bez pasji jej założycieli. Nasze zafascynowanie sztuką gotowania i nieustanne podążania za nowymi trendami w tej dziedzinie motywują nas do stawiania sobie coraz bardziej wymagających celów”, mówi Łukasz Cape,  Brand Manager Tom-Gast Sp.J. w Łodzi.


Łukasz Cape,  Brand Manager Tom-Gast Sp.J. w Łodzi:

Firma Tom-Gast działa na polskim rynku dostawców sprzętu gastronomicznego od roku 1998. Pozycja lidera, którą osiągnęliśmy wśród firm dostarczających drobny sprzęt gastronomiczny, to wynik współpracy z uznanymi dostawcami z całego świata i najlepszymi dealerami w Polsce. Na dotychczasowy sukces naszej firmy składa się wiele czynników i zdarzeń zaistniałych w obszarze naszych działań na rynku.

 
 
 
Filarem firmy Tom-Gast są ludzie, zarówno ci, którzy pracują w firmie, jak również współpracujący z nami kontrahenci. Ludzie są niezwykle istotnym ogniwem naszej firmy, pozwalającym nam na ciągłe rozwijanie się. Pracujemy z osobami o wysokich kompetencjach zawodowych i dużym zaangażowaniu. Nasi klienci  wspierają nas, a także motywują,  poprzez swoją otwartość na nowe wyzwania oraz swoje nastawienie na ciągły rozwój.
Sukces naszej firmy nie byłby możliwy bez pasji jej założycieli. Nasze zafascynowanie sztuką gotowania i nieustanne podążania za nowymi trendami w tej dziedzinie motywują nas do stawiania sobie coraz bardziej wymagających celów. Przez współpracę z najlepszymi międzynarodowymi partnerami mamy możliwość śledzenia nowości, które przekładają się na oferowanie nowoczesnych rozwiązań i produktów. Tym samym pragniemy inspirować i zwiększać komfort pracy kucharzy i szefów kuchni.  Wielu z nich jest gorąco zainteresowana ciągłym podwyższeniem jakości swojej pracy, dzięki czemu mogą realizować swoje wyrafinowane pomysły.
Pragniemy być firmą docenianą dzięki wysokiej  jakości współpracy z naszymi kontrahentami.  W szczególności zależy nam na rzetelności. Posiadając długoterminową strategię rozwoju stawiamy jasny cel do którego dążymy.  Analizujemy na bieżąco sytuacje na rynku i staramy się dynamicznie reagować na ewentualne korekty. Jednym z istotnych elementów, które nam to umożliwiają jest dobra organizacja pracy oraz wysokie standardy zarządzania firmą.
 
 
 
 
Tom-Gast Sp.J. w Łodzi została wyróżniona w Konkursie Gepardy Biznesu 2012 i w Konkursie  Efektywna Firma 2012. 

                                   

 

   

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *