1Mazowieckie

M&P –  Mocna Firma Godna Zaufania 2013

M&P to silna, średniej wielkości firma, która jest obecna na polskim rynku już od ponad 16 lat. Posiada 14 bardzo eleganckich salonów z wysokiej jakości winami i alkoholami mocnymi; jeden prestiżowy Whisky&Cognac Club, 3 biura call center oraz zespół przedstawicieli handlowych w całej Polsce.

 
Importuje wina i alkohole mocne z niemal całego świata. Na półkach jej salonów można znaleźć ponad 2000 tytułów, które importuje bezpośrednio od producentów. Ma ponad 90 dostawców zagranicznych oraz wielu polskich dostawców lokalnych alkoholi. Ma również 3 własne marki wódek: Starosta oraz należące do kategorii Premium: Pawlina i Dwór Polski.
 
 
 
Współpracuje z tak znaczącymi dostawcami jak:
•    W kategorii Whisky: BenRiach i Kilchoman ze Szkocji, Nikka z Japonii oraz Blanton’s Bourbon z USA.
•    W kategorii win: Castellare di Castelina and Speri (Włochy), McWilliams (Australia), Pascual Toso (Argentyna), Tabali (Chile), Recanati (Izrael), Brunel de la Gardine (Francja), Waipara West (Nowa Zelandia) , PradoRey (Hiszpania) i wiele, wiele innych
•    Ma również 3 linie koniaku, najlepszą meksykańską Tequilę, Rum Barcelo z Dominikany, grappę i likiery od włoskiego Ronera oraz wermuty, absynt, calvados…
•    Pracuje na rynku HoReCa  oraz w sektorach B2B i B2C. Ma  10 tysięcy stałych klientów indywidualnych. W sektorze B2B jest dostawcą tak znanych firm jak: Siemens, Sony, Strabag,  Energizer, Bayer, Keller, Allianz, Credit Agricole, Canal+,  Cushman & Wakefield i wiele innych.
 
 
 
 
W lutym 2014 r. firma M&P uzyskała Certyfikat Mocna Firma Godna Zaufania 2013, przyznawany przez Instytut Nowoczesnego Biznesu na podstawie wiarygodnych danych finansowych z Krajowego Rejestru Sądowego przedsiębiorstwom, które rozwijają się dynamicznie, zasługują na tytuł Gepard Biznesu 2013, i działają efektywnie – są wyróżnione tytułem Efektywna Firma 2013. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *