4Pomorskie

Różnica wyraża się w szacunku do Klientów

Chodzi nie tylko o jakość oferowanych usług, ale całościowe podejście do obsługi Klienta. Powiedzieć, że świadczymy usługi księgowe to zbyt mało: my przede wszystkim OBSŁUGUJEMY w zakresie księgowości, kadr i płac oraz konsultacji i doradztwa, mówi Gabriela Brzezińska , Prezes Zarządu DwaPlusJeden Sp. z o.o. w Gdańsku.

 
Gabriela Brzezińska , Prezes Zarządu DwaPlusJeden Sp. z o.o. w Gdańsku:

Aby osiągnąć sukces w wysoko konkurencyjnym otoczeniu biznesowym, trzeba się czymś wyróżniać. My zdecydowaliśmy, że będzie to Wysoka Jakość. Ale chodzi nie tylko o jakość oferowanych usług, ale całościowe podejście do obsługi Klienta. Powiedzieć, że świadczymy usługi księgowe to zbyt mało: my przede wszystkim OBSŁUGUJEMY w zakresie księgowości, kadr i płac oraz konsultacji i doradztwa
Różnica wyraża się w szacunku do Klientów, szczególnej dbałości o formę i kulturę komunikacji, wrażliwość na ich oczekiwania i uwagi, wysoką jakość merytoryczną usług, terminowość i rzetelność wykonywanych prac jak również dbałość o wizerunek firmy jako usługodawcy i pracodawcy w jednej osobie.

 
 
 
Naszą filozofię biznesową doskonale oddają motta przewodnie: „Obsługujemy naszych Klientów tak jak sami chcielibyśmy być obsłużeni” oraz „Szanujemy naszych Klientów i szanujemy naszych Pracowników”.
Przy pomocy świetnie dobranej, profesjonalnej kadry oraz nowoczesnych rozwiązań informatycznym oferujemy więcej niż tradycyjnie działające biuro rachunkowe.
Dzięki twardym i miękkim kompetencjom, wspartym nowoczesnymi rozwiązaniami technicznymi łączymy zalety biura rachunkowego tradycyjnego i wirtualnego. Jako pierwsi na Pomorzu wdrożyliśmy autorski program 2+1online umożliwiający Klientom dostęp do danych przez Internet. Ponadto w ramach obsługi udostępniamy również program do fakturowania 2+1efaktura.
Działając od ponad 10 lat na rynku zdobyliśmy doświadczenie w prowadzeniu księgowości i rozliczeń podatkowych niemal wszystkich rodzajów działalności gospodarczej tj. spółek prawa handlowego i cywilnego, stowarzyszeń, fundacji, podmiotów korzystających z dotacji i rozliczających projekty finansowane m.in. ze środków UE. Obsługujemy zarówno Klientów krajowych i zagranicznych.
 
 

DwaPlusJeden Sp. z o.o. w Gdańsku została wyróżniona w VIII edycji ogólnopolskiego  Konkursu Gepardy Biznesu 2013.
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *