Dolnośląskie

Bank Spółdzielczy w Miedźnej Bankiem Przyjaznym Biznesowi 2014

ImageBank Spółdzielczy w Miedźnej  został drugim  Bankiem Przyjaznym Biznesowi 2014. Jego klienci wypełnili w marcu 2014 r. 60 ankiet.  Średnia ocen banku to 5,8 punktów na 6 możliwych do zdobycia.

 
Za co klienci doceniają Bank Spółdzielczy w Miedźnej  ?
 
"Dostępność do kredytów, elastyczność odnośnie prowizji i oprocentowania, profesjonalizm personelu", napisał Andrzej Kaczor, właściciele Dendrobudu S.J. w Gilowicach.

"Doceniam bank za wysoki poziom świadczonych usług, kulturalną i kompetentną obsługę, elastyczność i indywidualne podejście do klienta, otwartą i nowoczesną komunikację z klientem, szeroki wachlarz produktów, szybki proces decyzyjny" , wyjaśnił  Franciszek Trójca, właściciel Zakładu Remontowo-Budowlanego "TRÓJCA" w Pszczynie.

"Profesjonalizm, indywidualne podejście do klienta, wspieranie rekreacji sportowej i turystyki w środowisku lokalnym, rodzinna atmosfera i komunikacja",  ocenił Ireneusz Mietliński, dyrektor Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Miedźnej z siedzibą w Woli.

"Doceniam bank za fachową i miłą obsługę", napisał Tadeusz Płaza, właściciel firmy T.M.T. w Jawiszowicach.

"Szybkość i profesjonalizm", ocenił krótko Michał Lubański, właściciel Kwiaciarni Malwa w Miedźnej.

"Podoba mi się orientacja na klienta", napisał Roma Stalmach, właściciel P.U.H Stalmach w Miedźnej.

"Doceniam bank za bezpośredni kontakt, bliskość placówki. Doskwiera nam uciążliwe korzystanie z przeglądarki Mozilla", ocenił Mirosław Gajda, właściciele firmy MIRKO w Brzeszczach.
 

 
 
 
Instytut Nowoczesnego Biznesu prowadzi Konkurs Bank Przyjazny Biznesowi o roku 2009. Obecnie trwa szósta edycja konkursu Bank Przyjazny Biznesowi 2014.
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *