4Pomorskie

Wynajem kontenerów pod własną marką UNICONT  nowy produkt w szerokiej gamie usług Uni-Logistics

Dzięki kombinacji atrakcyjnej ceny, wysokiej jakości świadczonych usług oraz kreatywności w stosowanych rozwiązaniach, firma pozyskuje nowych klientów, skutecznie konkurując z krajowymi oraz międzynarodowymi operatorami logistycznymi”, mówi Rafał Drąg, Prezes Uni-Logistics sp. z o.o. w Gdyni.

 

Rafał Drąg, Prezes Uni-Logistics sp. z o.o. w Gdyni:

 Uni-logistics będąca kompleksowym operatorem logistycznym, swoja działalność w branży TSL na rynku międzynarodowym rozpoczęła w 2007 r. Mając na uwadze zadowolenie naszych klientów, wychodzimy naprzeciw ich oczekiwaniom. Oferujemy kompleksową obsługę obejmującą transport lądowy (dysponując własnym taborem), morski, lotniczy, przewozów intermodalnych, project cargo oraz obsługę celną. Na jej potrzeby uzyskaliśmy certyfikat upoważnionego przedsiębiorcy – AEO. Jesteśmy członkami 3 międzynarodowych sieci spedycyjnych (Worldwide Partners Alliance-WPA Logistics Network, Global Logistics Network GLN, Global Project Logistics Network GPLN), co pozwala na kompleksową obsługę w serwisie door-door na wszystkich kontynentach. Od początku 2013 roku poszerzyliśmy ofertę naszej firmy o sprzedaż i wynajem kontenerów morskich oraz biurowych pod własną marką UNICONT. Ważnymi narzędziami wspierającym przebieg wielu procesów w naszej firmie, a także komunikację ze zleceniodawcami i podwykonawcami, są nowoczesne systemy informatyczne. Podlegają one stałemu rozwojowi i udoskonalaniu w celu podniesienia ich poziomu zgodnie z potrzebami rynku i klientów.
Dzięki kombinacji atrakcyjnej ceny, wysokiej jakości świadczonych usług oraz kreatywności w stosowanych rozwiązaniach, firma pozyskuje nowych klientów, skutecznie konkurując z krajowymi oraz międzynarodowymi operatorami logistycznymi. Nasz rozwój jest jednak przede wszystkim efektem ciężkiej pracy   zespołu kompetentnych pracowników. Jego doświadczenie, entuzjazm,  zaangażowanie i motywacja do generowania wzrostu przedsiębiorstwa wraz z rozwojem osobistym, są  siłą firmy, która pozwala budować jej konkurencyjność i pozycję na rynku.
Planujemy w przyszłości rozwijać sieć naszych oddziałów w kraju i za granicą. Najbliższe cele to otwarcie własnych przedstawicielstw w Azji oraz w Ameryce Północnej. Dążymy także do rozwoju naszej oferty w zakresie linii drobnicowych, projektów intermodalnych oraz logistyki magazynowej.

Uni-Logistics sp. z o.o. w Gdyni została wyróżniona w VIII edycji ogólnopolskiego  Konkursu Gepardy Biznesu 2013.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *