Artykuły

Łódzcy pracodawcy są solidni

W czwartek 27 marca w Katowicach nagrody „Solidny Pracodawca 2013” w różnych sektorach odebrało aż 7 firm z regionu. Wśród wyróżnionych znalazł się jeden z największych pracodawców województwa łódzkiego, Corning Optical Communications Polska Sp. z o.o.

Corning zdobył tytuł m.in. za społeczną odpowiedzialność biznesu, programy zatrudniania młodych i osób powyżej 45. roku życia, a także prowadzenie polityki rozwoju pracowników   i przygotowanie programów motywacyjnych.

Zaraz po przyznaniu wyróżnienia gratulacje złożyli firmie Pani Prezydent Łodzi Hanna Zdanowska oraz Marszałek Województwa Łódzkiego Witold Stępień.
– Jesteśmy nie tylko solidnym, ale przyjaznym pracodawcą – powiedział dyrektor firmy Mariusz Bielawski.
Firma w dniu dzisiejszym otwiera swoje podwoje dla studentek i zaprasza do nowoczesnej fabryki w Strykowie na kolejne, po „Dniu Inżynierek” na Politechnice Łódzkiej, wydarzenie promujące rozwój zawodowy kobiet – Corning Women’s Open Day.

2 kwietnia 2014 r. podczas Akademickich Targów Pracy przedsiębiorstwo zaprezentuje atrakcyjne programy stażowe,  a także przeprowadzi atrakcyjne konkursy z nagrodami. W tym roku Corning Optical Communications, poprzednio Corning Cable Systems, zmienił nazwę by podkreślić, że jest dostawcą kompleksowych rozwiązań optycznych.

źródło: m a g n i f i C o

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *