Wielkopolskie

Apollogic stosuje holistyczne podejście i wykazuje dużą elastyczność

Już trzeci raz z rzędu otrzymaliśmy tytuł Geparda Biznesu świadczący o ciągłym i stabilnym rozwoju naszej firmy. Sukcesu ten wiążemy bezpośrednio ze strategią, jaką Apollogic konsekwentnie realizuje, a której celem jest oferowanie najwyższej jakości usług i rozwiązań, wspomagających procesy biznesowe u naszych klientów” mówi Adam Trawiński, Specjalista ds. Marketingu, Apollogic Sp. z o.o. w Poznaniu.

 
Adam Trawiński, Specjalista ds. Marketingu, Apollogic Sp. z o.o. w Poznaniu:

Już trzeci raz z rzędu otrzymaliśmy tytuł Geparda Biznesu świadczący o ciągłym i stabilnym rozwoju naszej firmy. Sukcesu ten wiążemy bezpośrednio ze strategią, jaką Apollogic konsekwentnie realizuje, a której celem jest oferowanie najwyższej jakości usług i rozwiązań, wspomagających procesy biznesowe u naszych klientów. Stosujemy holistyczne podejście i wykazujemy dużą elastyczność realizując ich wymagania. Tym samym większość firm znajduje u nas rozwiązania dopasowane do swojego modelu biznesowego.

 
 
 
W naszej pracy staramy się być ciągle jeden krok przed konkurencją i dlatego aktywnie poszerzamy naszą ofertę o nowe technologie. Jesteśmy jedną z pierwszych firm w Polsce, które wdrożyły technologię SAP UI5, a nasz zespół tworzy innowacyjne rozwiązania, mające na celu usprawnienie procesów z uwzględnieniem specyfiki operacyjnej naszych klientów. Cieszy nas, że nasi klienci dostrzegają w nas partnera, który rozumie ich potrzeby biznesowe i do którego wracają poszukując kolejnych rozwiązań IT dla swoich firm.
Sukces ten możliwy jest dzięki kompetentnemu zespołowi – połączenie ludzi, którzy swoją pracę wykonują z pasją oraz dobrej atmosfery sprawia, że Apollogic jest środowiskiem dużo bardziej przyjaznym dla pracowników niż wielkie koncerny. Zespół ten budujemy od lat stosując politykę ciągłego podnoszenia kompetencji.
 
Najważniejsze jednak z punktu widzenia biznesu jest to, że nasz profesjonalizm dostrzegają również nasi klienci oraz giganci branży konsultingu IT tacy jak MHP czy T-Systems, którzy chętnie korzystają z naszej pomocy przy dużych projektach. Nagrody takie jak tytuł Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości, czy drugie z rzędu wyróżnienie w konkursie Innofirma Parkowe Orły pokazują, że nasza marka jest coraz bardziej rozpoznawalna na naszym rodzimym rynku.
 
 
Apollogic Sp. z o.o. w Poznani została wyróżniona w VIII edycji ogólnopolskiego Konkursu Gepardy Biznesu 2013.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *