3Podkarpackie

SERWIS-KOP chce być liderem na rynku części do maszyn budowlanych

Jako jedyni w kraju szczycimy się wysoką dostępnością części, a mimo to coraz większe środki przeznaczamy na wprowadzanie nowych produktów, mówi Tomasz Skowronek, Wicedyrektor ds. handlowych Firmy Exportowo-Importowej SERWIS-KOP Wacław Rędziniak S.J. w Rzeszowie.

 

Tomasz Skowronek, Wicedyrektor ds. handlowych Firmy Exportowo-Importowej Serwis-Kop Wacław Rędziniak S.J. w Rzeszowie:

Firma SERWIS-KOP jest młodym i prężnie rozwijającym się przedsiębiorstwem. Otrzymanie tytułu Gepard Biznesu 2013 to dla nas duży zaszczyt i wyróżnienie. Przyznanie  nam tej nagrody jeszcze bardziej mobilizuje nas do dalszej i intensywniejszej pracy na rzecz naszych partnerów w kraju i zagranicą. To tylko dzięki nim i naszej starannej pracy zaszliśmy razem tak daleko. Na tym nie poprzestaniemy, tytuł Gepard Biznesu 2013 doskonale  odzwierciedla naszą chęć dążenia  do samodoskonalenia się i bycia liderem na rynku części do maszyn budowlanych. Przez kilka lat działalności oraz intensywnego rozwoju zdołaliśmy zapracować na opinie firmy  świadczącej tylko usługi na najwyższym poziomie oraz dysponującej produktami najwyższej jakości.

 
 
Dzięki nowym technologią sprzedaży jesteśmy coraz częściej wybierani przez naszych partnerów jako podstawowi dostawcy części zamiennych w Polsce i zagranicą.
Mocno rozwinięty i nowoczesny dział logistyki pozwala na szybka obsługę i realizację zamówień, tak aby odbiorca otrzymał od nas zamówiony podzespół w możliwie najkrótszym czasie.
Jako jedyni w kraju szczycimy się wysoką dostępnością części, a mimo to coraz większe środki przeznaczamy na wprowadzanie nowych produktów. Od pewnego czasu staliśmy się  czołowym importerem i dystrybutorem części oryginalnych oraz części zamiennych do maszyn budowlanych i rolniczych JCB, CAT, CASE, KOMATSU.

Firma Exportowo-Importowa SERWIS-KOP Wacław Rędziniak S.J.  w Rzeszowie została wyróżniona w VIII edycji ogólnopolskiego Konkursu Gepardy Biznes 2013, VI edycji ogólnopolskiego Konkursu Efektywna Firma 2013 oraz  I edycji Ogólnopolskiego Programu Promocyjnego Mocna Firma Godna Zaufania 2013.
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *