1Mazowieckie

Skłodowscy – fachowe doradztwo podatkowe i rachunkowość

Sukces osiągnęliśmy dzięki wiedzy i doświadczeniu wysoko wykwalifikowanych pracowników, ich oddaniu i zaangażowaniu. Pełne zadowolenie z jakości świadczonych przez nas usług zapewnia zindywidualizowane podejście do każdego Klienta, wyjaśnia Tadeusz Skłodowski, Prezes Skłodowscy Sp. z o.o. w Markach.


Tadeusz Skłodowski, Prezes Skłodowscy Sp. z o.o. w Markach:

Skłodowscy Sp. z o.o. działa na rynku profesjonalnych usług doradztwa podatkowego i rachunkowości od ponad 8 lat świadcząc swoje usługi dla spółek handlowych. W trosce o wysoką jakość świadczonych usług, konsekwentnie wzbogacamy ofertę dostosowując ją do potrzeb naszych Klientów. Obecnie świadczymy usługi w zakresie:
•    doradztwa podatkowego,
•    kompleksowej obsługi księgowo-podatkowej,
•    kompleksowej obsługi w zakresie kadr, płac i ZUS,
•    pozyskiwania dotacji z Unii Europejskiej, kredytów, leasingu i factoringu,
•    analizy wskaźnikowej, biznesplanów,
•    wdrażania systemów informatycznych,
•    doradztwa prawnego z zakresu prawa cywilnego, gospodarczego i handlowego, administracyjnego, postępowania sądowego i egzekucyjnego
•    czarteru rejsów żaglowcem
•    szkolenia z tematyki działalności gospodarczej oraz w zakresie BHP.
Zaufało nam już blisko 300 firm powierzając prowadzenie szeroko rozumianej buchalterii. Nasi Klienci to podmioty rozliczające się w oparciu o księgi handlowe. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, znajomości prawa i sprawnemu poruszaniu się na rynkach finansowych zapewniamy naszym Klientom rozwiązania dopasowane do ich potrzeb biznesowych i pomoc w rozwiązywaniu problemów, z jakimi borykają się przedsiębiorcy w naszym kraju.

Sukces osiągnęliśmy dzięki wiedzy i doświadczeniu wysoko wykwalifikowanych pracowników, ich oddaniu i zaangażowaniu. Celem naszego zespołu jest sprostanie wymaganiom Klientów. Pełne zadowolenie z jakości świadczonych przez nas usług zapewnia zindywidualizowane podejście do każdego Klienta.

 
 
 
 
 
 Spółka zamierza wdrożyć program Internetowa Platforma Księgowa. Będzie to narzędzie wspomagające małe i średnie firmy w prowadzeniu działalności gospodarczej. Użytkownik będzie mógł wykorzystać moduły platformy do prowadzenia sprzedaży, ewidencjonowania zakupów, ewidencjonowania środków trwałych, prowadzenia dokumentacji pracowniczej i tworzenia elektronicznych deklaracji do ZUS i Urzędów Skarbowych. W ramach naszej platformy stworzymy możliwość łatwego komunikowania się, wymiany danych i wykonywania różnego rodzaju usług dla przedsiębiorców. Dodatkowo, jako baza do naszych działań przygotujemy całe zaplecze (elektroniczne), tak zwany back office dla naszej firmy. Na naszej platformie klient będzie mógł poprowadzić księgowość, dziennik kancelaryjny, robić przelewy do banku, poprowadzić ewidencję środków trwałych, pokazać RMUa pracowników, czy wygenerować raporty do analizy.

W najbliższym czasie planujemy otwarcie kolejnych oddziałów w innych miastach.

Współpraca doradcy podatkowego, radcy prawnego oraz specjalistów z zakresu rachunkowości i analizy finansowej przynosi wymierne korzyści naszym Klientom. Współpraca z naszą kancelarią to oszczędność czasu, optymalizacja kosztów, opieka wysokiej klasy specjalistów oraz gwarancja bezpieczeństwa.


Skłodowscy Sp. z o.o. w Markach została wyróżniona w VIII edycji ogólnopolskiego Konkursu Gepardy Biznes 2013, VI edycji ogólnopolskiego Konkursu Efektywna Firma 2013 oraz  I edycji Ogólnopolskiego Programu Promocyjnego Mocna Firma Godna Zaufania 2013.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *