Dolnośląskie

Bank Spółdzielczy w Oławie Bankiem Przyjaznym Przedsiębiorczości 2015

ImageBank Spółdzielczy w Oławie uzyskał tytuł Bank Przyjazny Przedsiębiorczości 2015. Jego klienci wypełnili w kwietniu i maju 2015 r. sześć ankiet.  Średnia ocen banku to 6 punktów na 6 możliwych do zdobycia.

 

W ankiecie konkursowej Łukasz Sajkowski, prezes zarządu POSiCZ POLMOZBYT JELCZ SA w Jelczu-Laskowicach, przyznał 6 punktów Bankowi Spółdzielczemu  w Oławie, w którym jego firma ma swój główny rachunek.

Doceniamy ten bank za profesjonalne i indywidualne podejście do klienta oraz ofertę dopasowaną do naszych potrzeb, napisał Łukasz Sajkowski, prezes zarządu POSiCZ POLMOZBYT JELCZ SA w Jelczu-Laskowicach.

 

W ankiecie konkursowej Krzysztof Ciupa, właściciel Gospodarstwa Rolnego "Cyranka" w Kamieńcu Wrocławskim, przyznał 6 punktów Bankowi Spółdzielczemu  w Oławie, w którym jego firma ma swój główny rachunek.

Doceniamy Bank Spółdzielczy w Oławie za elastyczność, nowoczesność i miłą obsługę, napisał Krzysztof Ciupa, właściciel Gospodarstwa Rolnego "Cyranka" w Kamieńcu Wrocławskim.

 

W ankiecie konkursowej Marta Tomska, współwłaścicielka Piekarstwo sp.j. Machalski Tomski we Wrocławiu, przyznała 6 punktów Bankowi Spółdzielczemu  w Oławie, w którym jej firma ma swój główny rachunek.

Doceniam ten bank za miłą i profesjonalną obsługę, szybką reakcją na potrzeby finansowe firmy, elastyczne traktowanie klienta bez stosowania sztywnych reguł współpracy, napisała Marta Tomska. 

 

W ankiecie konkursowej Włodzimierz Urbaniak, prezes zarządu VULTUR Sp. z o.o. we Wrocławiu, przyznał 6 punktów Bankowi Spółdzielczemu w Oławie, w którym jego firma ma swój główny rachunek.

Doceniamy ten bank za profesjonalizm, rzetelność i uprzejmość, napisał Włodzimierz Urbaniak.

 

W ankiecie konkursowej Janusz Wesołowski, prezes zarządu Zakładu Gospodarki Mieszkaniowej – TBS Sp. z o.o. w Jelczu-Laskowicach, przyznał 6 punktów Bankowi Spółdzielczemu  w Oławie, w którym jego firma ma swój główny rachunek.

“To bank dbający o klienta, prowadzi dużo inicjatyw i promocji. Jest rzetelny. Ma nowoczesne rozwiązania informatyczne. Współpraca z nim jest partnerska. Jest wrażliwy na potrzeby klientów. Ma kompetentną i miłą obsługę”, napisał Janusz Wesołowski.

 

W ankiecie konkursowej Dorota Szczepanik – Gurgul, właścicielka firmy "JUL-TOM" Dorota Szczepanik – Gurgul w Oławie, przyznał 6 punktów Bankowi Spółdzielczemu  w Oławie, w którym jego firma ma swój główny rachunek.

Doceniam Bank Spółdzielczy w Oławie za uśmiech,cierpliwość i rzetelność pracowników, napisała Dorota Szczepanik – Gurgul.
 
 
Bank Spółdzielczy w Oławie kolejny raz został wyróżniony w tym konkursie. Rok temu zdobył tytuł Bank Przyjazny Biznesowi 2014.

 
 
Image 
 
Bartosz Sobiesiak, Prezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Oławie, ze statuetką Tęcza Kart Płatniczych, związaną z Konkursem Bank Przyjazny Przedsiębiorczości od 2009 r.
 
„Chciałbym serdecznie podziękować naszym Klientom za okazane zaufanie! Tak wysokie oceny wystawione Bankowi są dla nas największą nagrodą. Bank nieustannie dostosowuje i rozwija usługi bankowe skierowane na realizację potrzeb klientów biznesowych, systematycznie budujemy i umacniamy bliskie relacje z przedsiębiorcami. Dużo uwagi poświęcamy zwłaszcza wzbogaceniu oferty dla niewielkich firm, które stanowią miejsca pracy dla wielu mieszkańców naszego regionu. Niedawno wprowadziliśmy promocyjny kredyt płatniczy, oparty na wyjątkowo uproszczonej procedurze, zapewniający dodatkowe źródło finansowania dla firm znajdujących się w sytuacji przejściowego braku środków własnych. W naszym Banku można też skorzystać z wyjątkowej oferty kredytów z gwarancjami de minimis BGK, oraz poręczeń Dolnośląskiego Funduszu Gospodarczego, w tym z Inicjatywy Jeremie. Oprócz szerokiej oferty produktów kredytowych wspierających rozwój przedsiębiorstw, udostępniamy także inne narzędzia, jak leasing, faktoring czy doradztwo unijne” – powiedział Bartosz Sobiesiak, Prezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Oławie wiosną 2014 r.
 
 

Ogólnopolski Konkurs Bank Przyjazny Przedsiębiorczości prowadzony jest od 2009 r. przez Instytut Nowoczesnego Biznesu na podstawie opinii klientów biznesowych banków.  Obecnie trwa siódma edycja konkursu Bank Przyjazny Przedsiębiorczości 2015.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *