Opolskie

Niezwykły Multiserwis z Krapkowic

 ImageMultiserwis Sp. z o.o. w Krapkowicach rozwija się dynamicznie, przy sporej efektywność i dużych inwestycjach. W konkursach Instytutu Nowoczesnego Biznesu zdobyła tytuły Gepard Biznesu 2014, Efektywna Firma 2014, Potęga Biznesu 2014 i Wielki Modernizator Polski 2014.

 

 Na swojej stronie firma internetowej tak się przedstawia:

Przedsiębiorstwo Multiserwis założone zostało w Warszawie pod nazwą Willich Sp. z o.o. w listopadzie 1991 roku, jako spółka joint venture ze 100% udziałem kapitału niemieckiego. Firma rozpoczęła działalność w Polsce specjalizując się w technikach izolacyjnych dla przemysłu energetycznego, chemicznego, paliwowego, cementowo – wapienniczego, spożywczego oraz budownictwa. Dynamiczny wzrost krajowej gospodarki w latach 90-tych umożliwił szybki rozwój przedsiębiorstwa, które dobrze dopasowało się do rynku i wymaganych standardów. Dzięki wzorowej organizacji i rzetelnej realizacji wszystkich podjętych zadań Multiserwis zajmuje dzisiaj pozycję w ścisłej czołówce liderów izolacji przemysłowych w Polsce.

Znaczącym wydarzeniem dla naszej firmy w przededniu wejścia w nowe tysiąclecie było przejęcie koncernu Willich przez Koncern Rheinhold & Mahla AG, największej grupy w Europie oferującej usługi izolacyjne oraz serwis przemysłowy.

W wyniku połączenia, od dnia 01.01.2000r. firma Willich Sp. z o.o. stała się składową częścią Koncernu Rheinhold & Mahla AG. Połączenie pozwoliło nam na poszerzenie dotychczasowej palety usług i umożliwiło stosowanie nowych technologii. Bezpośrednim wynikiem zmiany udziałowca była zmiana nazwy firmy z obowiązującej do dnia 14.11.2002r. nazwy Willich Sp. z o.o. na R&M Industrial Services Polska Sp. z o.o.

W 2006 roku Koncern Rheinhold & Mahla AG, którego głównym udziałowcem jest Bilfinger Berger SE zmienił nazwę na Bilfinger Berger Industrial Services GmbH.

Dnia 25 września 2012 roku Bilfinger Berger przyjął nazwę BILFINGER.

W ślad za zmianą nazwy naszego głównego udziałowca 30 listopada 2012 roku dostosowaliśmy nazwę naszej spółki do obowiązujących w grupie kapitałowej zasad. Nie ma już słowa BIS, a raczej skrótu nazwy koncernu w Monachium. Nasza nowa nazwa zawiera w sobie:

    Multiserwis – co oznacza duży zakres usług serwisowych jakie realizujemy

W chwili obecnej Multiserwis zatrudnia ponad 2900 pracowników. Posiadając wykwalifikowaną kadrę inżynieryjno-techniczną oraz specjalistów w dziedzinie organizacji, nadzoru i prowadzenia budowy z powodzeniem realizuje szereg zadań w kraju i za granicą. Przedsiębiorstwo posiada 60.241.109 PLN kapitału w tym kapitał zakładowy w kwocie 3.000.000 PLN. W 2014 roku przedsiębiorstwo osiągnęło obrót w wysokości 515,5 mln. PLN.  

 

Bezpłatna reklama Multiserwis

 

Multiserwis Sp. z o.o. w Krapkowicach rozwija się dynamicznie, przy sporej efektywność i dużych inwestycjach. W konkursach Instytutu Nowoczesnego Biznesu zdobyła tytuły Gepard Biznesu 2014, Efektywna Firma 2014, Potęga Biznesu 2014 i Wielki Modernizator Polski 2014.

Może już używać tytułów Gepard Biznesu 2014, Efektywna Firma 2014, Potęga Biznesu 2014 i Wielki Modernizator Polski 2014 za darmo i bezterminowo na wszystkich nośnikach informacji. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *