Informacje

Adam Sosnowiec został członkiem Klubu Nowoczesnego Biznesu

Adam Sosnowiec, prezes zarządu „Społem” Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Bochni, został członkiem Klubu Nowoczesnego Biznesu. Zarządzany przez niego spółdzielnia została wyróżniona w IX edycji ogólnopolskiego Konkursu Gepardy Biznes 2014.

 
Adam Sosnowiec, prezes zarządu „Społem” Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Bochni, tak przedstawia swoją spółdzielnię:

„Społem” Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Bochni, która w 2014 roku obchodziła jubileusz 95-lecia istnienia to najstarsza, największa i najbardziej konkurencyjna sieć handlowo-produkcyjna na lokalnym rynku. Jest jednym z najnowocześniejszych przedsiębiorstw w mieście, wyróżniającym się zaufaniem swoich 408 członków i tysięcy zadowolonych klientów oraz rozpoznawalną marką na regionalnym rynku, cenioną za najwyższe standardy jakości. Sieć bocheńskiego „Społem” to dziewięć dużych sklepów wielobranżowych, w tym wizytówka Spółdzielni – największy i najnowocześniejszy w mieście Supermarket S o pow. 4,5 tys. metrów kwadratowych, a ponadto dwa zakłady produkcyjne (piekarsko-ciastkarski i masarski) oraz restauracja i bar mleczny.
Placówki handlowe bocheńskiej „Społem” to najnowocześniejsze technologie i standardy zarządzania. Są w pełni zinformatyzowane, nowocześnie wyposażone, klimatyzowane, wyróżniają się nowoczesnym designem i przyjazną obsługą. Ich ofertę handlową stanowią najlepszej jakości produkty spożywcze w wyjątkowo konkurencyjnych cenach. Szczególny nacisk kładziemy na codzienne dostawy bogatego asortymentu wyrobów świeżych. Z kolei działalność produkcyjna to nowoczesne technologie i tradycyjne receptury wyrobów, które systematycznie zdobywają coraz większe uznanie klientów. Oczywiście produkty z tych zakładów nabyć można tylko w naszych placówkach handlowych i są najlepszą naszą marką własną.

 

 

Adam Sosnowiec, prezes zarządu „Społem” Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Bochni

 

 

Niemal każdy pracownik jest członkiem spółdzielni, a więc współwłaścicielem tej firmy. To determinuje wyjątkowo odpowiedzialne podejście każdego z nas do swojego miejsca pracy i codziennej działalności, a wszyscy jednoczymy się wokół tych samych celów. Tworzymy zespół, który precyzyjnie definiuje takie pojęcia jak solidność, rzetelność i odpowiedzialność. Jesteśmy nowoczesną firmą o niemal stuletnich tradycjach z wyjątkową filozofią biznesu. To wartości trudne do przecenienia, których próżno szukać w innych formach działalności gospodarczej.
„Społem” Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Bochni systematycznie zyskuje uznanie środowisk gospodarczych. W 2011 roku zdobyła nagrodę Wiceprezesa Rady Ministrów „Za wybitne osiągnięcia w działalności społeczno-gospodarczej”. Obecnie jest w ścisłej czołówce najdynamiczniej rozwijających się Spółdzielni Spożywców w kraju, a teraz pretenduje do tytułu „Perła Polskiej Spółdzielczości 2015”.

Mimo trudnych czasów jakie nastały dla tego sektora i dużej nieprzychylności decydentów, spółdzielczość przetrwa, bo nadal będą ludzie, którzy ją stanowią. Naszym obowiązkiem jest nieustanne propagowanie idei spółdzielczości, jako formy dobrego zarządzania oraz efektywnej i przyjaznej formy przedsiębiorczości.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *