Przemysł elektromaszynowy

Znakiem rozpoznawczym LLENTAB jest zadowolony klient

Dzięki oryginalnemu systemowi konstrukcji hal, LLENTAB od ponad 20 lat w Polsce realizujemy najbardziej wyszukane koncepcje. Przygotowujemy solidne i bezpieczne przestrzenie użytkowe, które zgodnie z życzeniem klienta dają praktycznie nieograniczone możliwości jej wykorzystania, mówi Anita Tarasiuk, Specjalista ds. reklamy LLENTABHALLEN Sp. z o.o. w Gdańsku.

Anita Tarasiuk, Specjalista ds. reklamy LLENTABHALLEN Sp. z o.o. w Gdańsku:
Firma LLENTAB  powstała w Szwecji w 1972 roku, gdzie ostry i wymagający klimat zdecydował o doborze najtrwalszych materiałów budowlanych. Pomysłodawca i ojciec idei – Leif Lindblad – powołując firmę wiedział, że trzeba dostarczyć takie powiązane ze sobą rozwiązania, by możliwe było zbudowanie hali stalowej w każdych warunkach zgodnie z życzeniem odbiorcy.
Dzięki oryginalnemu systemowi konstrukcji hal, LLENTAB od ponad 20 lat w Polsce realizujemy najbardziej wyszukane koncepcje.
Przygotowujemy solidne i bezpieczne przestrzenie użytkowe, które zgodnie z życzeniem Klienta dają praktycznie nieograniczone możliwości jej wykorzystania.
 
 
 
Działając pod nazwą LLENTAB tworzymy zarówno imponujących rozmiarów hale jak i niewielkie kameralne budynki.
Hale LLENTAB to konstrukcje:
▪ solidne,
▪ oryginalne,
▪ odporne na skrajne warunki pogodowe,
▪ odporne na obciążenia mechaniczne.
Choć nie tak dawno wznieśliśmy halę, w której można by pomieścić nawet 10 boisk piłkarskich, większość zamawianych obiektów, których rocznie wznosimy setki, to te o powierzchni od 500 do 3000 m.kw. Jedno- lub wielobryłowe mogą pełnić np. funkcje:
▪ przestrzeni produkcyjnych,
▪ hal magazynowych i garażowych,
▪ salonów wystawienniczych,
▪ budynków biurowych i handlowych,
▪ obiektów sportowych i miejsc do organizacji eventów.
Stawiamy na funkcjonalność i estetykę. Stosowane przez nas rozwiązania, znakomicie spełnią swoją rolę – są ekonomiczne, bezpieczne i nieprzeciętnie trwałe. Monitorujemy cały proces powstawania obiektu na poszczególnych etapach, w najdrobniejszych szczegółach.
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w zakresie projektowania, produkcji, montażu i serwisu system LLENTAB sprosta największym wymaganiom.
Jak współpracujemy?
▪ Projekt budynku powstaje w naszym dziale projektowym. Klient sam akceptuje koncepcję – zyskuje na czasie, zyskuje pewność, że zrealizowany zostanie jego plan.
▪ Od 2011 roku nasze produkty posiadają znak CE – firma deklaruje tym samym, że przestrzega dyrektyw unijnych dotyczących zagadnień związanych z bezpieczeństwem użytkowania, ochroną środowiska i zdrowia.
▪ W naszej pracy wykorzystujemy wysokowydajne automaty. Dzięki znakomitej organizacji i logistyce zestawy przygotowanych materiałów trafiają bezpośrednio na plac budowy.
▪ Wszystkie wykorzystane elementy konstrukcji i obudowy (np. słupy, dźwigary kratowe, płatwie, rygle, blachy poszycia i panele) produkujemy samodzielnie w zakładach produkcyjnych działających w Polsce i Szwecji.
▪ Grupy montażowe – świetnie zorganizowane i solidne – łączą w całość doskonale pasujące do siebie elementy. Od tego momentu hala – wykonana z ocynkowanej stali czeka na swojego właściciela.
Technologia, którą stosujemy zapewnia trwałość i gwarantuje długotrwałą eksploatację.
 
 
 
 
 
{mosimage} 
Spełniając oczekiwania klienta oraz opierając się na bardzo dobrym jakościowo produkcie nieustannie dynamicznie rozwijamy się czego dowodem jest wyróżnienie w IX edycji Ogólnopolskiego Konkursu Gepard Biznesu 2014 i w III edycji Ogólnopolskiego Konkursu Wielki Modernizator Polski 2014.


LLENTABHALLEN Sp. z o.o. w Gdańsku została wyróżniona w IX edycji ogólnopolskiego Konkursu Gepardy Biznes 2014 i w III edycji ogólnopolskiego Konkursu Wielcy Modernizatorzy Polski  2014.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *