Branża materiałów budowlanych

JUSTA rozszerza działalność na kraje Unii Europejskiej

Wyrobiliśmy sobie markę i posiadamy ugruntowaną pozycję na rynku lokalnym. Od kilku lat – również dzięki funduszom unijnym – rozszerzamy swoją działalność na kraje Unii Europejskiej, mówi Jarosław Popiela,  dyrektor ds. sprzedaży i marketingu Okna i Drzwi PCV JUSTA Józef Twardosz, Robert Twardosz w Kobielniku.

 
Jarosław Popiela,  dyrektor ds. sprzedaży i marketingu Okna i Drzwi PCV JUSTA Józef Twardosz, Robert Twardosz w Kobielniku:

JUSTA to producent okien i drzwi z pvc i aluminium, który w trakcie swojej ponad 20-letniej działalności wypracował wysokie standardy pracy, będące gwarancją trwałości i niezawodności wszystkich produktów. Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu możemy oferować produkty, które spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

 
 
 
Jarosław Popiela,  dyrektor ds. sprzedaży i marketingu Okna i Drzwi PCV JUSTA Józef Twardosz, Robert Twardosz w Kobielniku
 
Od początku działalności firmy kierujemy się zasadami, które mają zapewnić najwyższy poziom wyrobów. Osiągamy to m.in.: dzięki bazowaniu na wysoce zaawansowanych maszynach do produkcji, bardzo starannemu doborze kontrahentów oraz stałej kontroli dostaw surowców. Kładziemy również duży nacisk na rzetelne wykonanie pracy przez pracownika. Każdy wyrób opuszczający halę montażu posiada swoją numerację pozwalającą określić skład pracowników wykonujących ten produkt.
Z perspektywy kilkunastu lat działalności można powiedzieć, że wyrobiliśmy sobie markę i posiadamy ugruntowaną pozycję na rynku lokalnym. Od kilku lat – również dzięki funduszom unijnym – rozszerzamy swoją działalność na kraje Unii Europejskiej.
Pragniemy podziękować wszystkim swoim dotychczasowym klientom za zakup okien i drzwi w naszej firmie. Wiemy, że dzięki Państwa zaufaniu do naszego produktu możemy się stale rozwijać i doskonalić. Natomiast wszystkim tym z Państwa, którzy stoją przed decyzją, na jakie okna się zdecydować, szczerze polecamy nasze produkty.

Okna i Drzwi PCV JUSTA Józef Twardosz, Robert Twardosz w Kobielniku została wyróżniona w IX edycji ogólnopolskiego Konkursu Gepardy Biznes 2014, VII edycji ogólnopolskiego Konkursu Efektywna Firma 2014 oraz  II edycji Ogólnopolskiego Programu Promocyjnego Mocna Firma Godna Zaufania 2014.
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *