Branża spożywcza

Virtu ułatwia codzienne życie Polaków

Docenienie firmy Virtu przez Instytut Nowoczesnego Biznesu, to dowód na to, że wdrożona w 2013 r. strategia „Ułatwiamy życie” nieustannie się sprawdza, mówi Grzegorz Kowalik. Dyrektor Sprzedaży i Marketingu Virtu. 

 
 
 
Grzegorz Kowalik, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu w firmie Virtu:
Virtu już od 1992 roku produkuje dania gotowe, które ułatwiają codzienne życie Polaków. Asortyment firmy można znaleźć w najlepszych polskich sieciach handlowych, a jej oferta obejmuje m.in. pierogi, krokiety, naleśniki czy pizze, w różnych wariantach smakowych.
Nadrzędna idea firmy to dostarczanie konsumentom produktów łatwych i możliwych do przygotowania nawet w kilka minut. Strategia, zawarta w haśle „Ułatwiamy życie”, stanowi główną przewagę konkurencyjną naszej marki.
 
 
 Grzegorz Kowalik, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu w firmie Virtu
 
 
Klienci Virtu to osoby, które nie zawsze mają chęć na przygotowywanie skomplikowanych posiłków. Cenią niezależność, a życie zawodowe łączą z realizacją  swoich pasji. Oprócz produktów dostarczamy im gotowych rozwiązań ułatwiających życie – w domu, pracy, na imprezie czy w podróży.
Cieszymy się, że koncepcja oparta na ułatwianiu życia i dostarczaniu korzyści konsumentom, przynosi nam tak dobre efekty. Jako czołowy producent dań gotowych ciągle realizujemy wyznaczone cele sprzedażowe i dynamicznie się rozwijamy.
 
Wyróżnienie naszej firmy w konkursach Instytutu Nowoczesnego Biznesu  to także zasługa naszych pracowników i ich ogromnej determinacji.
Zaplanowane na kolejne lata działania to przede wszystkim dalszy rozwój firmy oraz ciągłe ulepszanie koncepcji „Ułatwiamy Życie”. Chcemy, aby miała ona swoje odzwierciedlenie w każdym punkcie styku marki z klientem.

 
 
Virtu Sp. z o.o. Spółka Komandytowa w Zawierciu została wyróżniona w IX edycji ogólnopolskiego Konkursu Gepardy Biznes 2014, VII edycji ogólnopolskiego Konkursu Efektywna Firma 2014,  VII edycji ogólnopolskiego Konkursu Potęgi Biznesu oraz w III edycji ogólnopolskiego Konkursu Wielcy Modernizatorzy Polski  2014.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *