Transport, magazyny, łączność

Krak Master rozszerza wachlarz usług

Firma Krak Master Sp. z o.o. działa od połowy 2010 roku i zajmuje się świadczeniem usług spedycyjnych. Wyróżnia ją to, że jej założycielami  są 3 kobiety,  które prężnie rozwijają firmę w tej typowo męskiej branży jaką jest TSL ( Transport-Spedycja-Logistyka).

 

W ciągu niespełna 4 lat działalności firma została doceniona i wyróżniona w takich ogólnopolskich konkursach jak Gazele Biznesu 2014 oraz Gepardy Biznesu 2014. 

Krak Master  to jedna z najmłodszych firm wyróżnionych w obu rankingach.  Prężny rozwój spółki jest wynikiem dbałości o wysoką jakość  usług, determinacji w realizacji przyjętych celów  i spójności  działań z misją, wizją i wartościami firmy.

 
 
 
Główny obszar działalności Krak Master to usługi w zakresie transportu drogowego. Firma zainwestowała w jakość i wdrożyła System Zarządzania Jakością zgodny z wymaganiami normy ISO9001. 
Krak Master stawia  na rzetelność. Przez uczestnictwo w programie Rzetelna Firma, staje się wiarygodnym partnerem dla swoich kontrahentów. Za klucz do sukcesu uznano zrozumienie potrzeb kontrahentów oraz dynamiczne dopasowywanie oferty do ich oczekiwań, a także elastyczność w działaniu i szybkość reakcji.

Do grona Klientów Krak Master należy wiele znanych i cenionych firm produkcyjnych i handlowych, wśród których są zarówno międzynarodowe koncerny jak i małe lokalne firmy. Czołowi klienci to przedsiębiorstwa z branż: automotiv, budowlanej, wyposażenia wnętrz, meblarskiej, metalurgicznej, chemicznej, papierniczej, a także huty oraz producenci elektroniki i sprzętu AGD. Ta różnorodność obsługiwanych branż wymaga od pracowników firmy znajomości specyfiki wielu sektorów i zachowania najwyższych standardów obsługi.

Sytuacja w transporcie  staje się coraz trudniejsza. Walka cenowa, nadpodaż pojazdów,  wysokie obciążenia administracyjno-fiskalne, rosnąca liczba dłużników, nieścisłe przepisy, obowiązek wypłaty niemieckiej płacy minimalnej oraz ryczałtów za nocleg w kabinie, a także spadająca liczba przewozów na Wschód, to tylko nieliczne problemy branży.  Mimo wielkiej konkurencji i tak niestabilnej sytuacji w branży firma planuje rozwój usług w zakresie transportu lotniczego, morskiego i kolejowego a także magazynowania.

Krak Master Sp. z o.o. w Krakowie  została wyróżniona w IX edycji ogólnopolskiego Konkursu Gepardy Biznes 2014.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *