Branża handlowa

Spółdzielnia z tradycjami i dużym doświadczeniem

Produkcją pasz trudnimy się od 1951 r. W ostatnim dziesięcioleciu bardzo mocno stawiamy na rozwój i modernizację zakładu produkcyjnego, mówi Julian Brewka, Prezes Złotowskiej Spółdzielni Handlowo-Produkcyjnej w Złotowie.

 

Julian Brewka, Prezes Złotowskiej Spółdzielni Handlowo-Produkcyjnej w Złotowie:
Złotowska Spółdzielnia Handlowo-Produkcyjna to firma z tradycjami i dużym doświadczeniem. Produkcją pasz trudnimy się od 1951 r. W ostatnim dziesięcioleciu bardzo mocno stawiamy na rozwój i modernizację zakładu produkcyjnego. Produkcja mieszanek paszowych w ciągu miesiąca sięga 4000 ton.  Zakład produkcyjny jest pod nadzorem weterynaryjnym, co sprawia, że nasi klienci mają pełne przekonanie o bezpieczeństwie naszych produktów. Atutem tych wyrobów jest wysoka jakość,  a co za tym idzie zdrowie i dobre przyrosty zwierząt. W zakładzie obowiązuje system zarządzania jakością EN ISO oraz HACCP, mające na celu analizę zagrożeń i krytycznych punktów na każdym etapie produkcji.
 

Julian Brewka, Prezes Złotowskiej Spółdzielni Handlowo-Produkcyjnej w Złotowie
 
Kolejne działy firmy to Centrum Zaopatrzenia Rolnictwa posiadające w ofercie nawozy, środki ochrony roślin, części oraz elementy do maszyn rolniczych, a także artykuły ogrodnicze, zoohigieniczne czy workowany opał. Wykwalifikowana kadra pracowników udziela fachowego doradztwa w branży rolniczej i ogrodniczej. W dziale tym można zakupić produkowane przez nas pasze po cenie producenta, czy zamienić w formie wymiany barterowej zboża na nawóz czy inny asortyment z naszego sklepu.

Złotowska Spółdzielnia Handlowo-Produkcyjna  została wyróżniona w IX edycji ogólnopolskiego Konkursu Gepardy Biznes 2014.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *