Pozostałe branże

NET MARINE remontuje statki i okręty Marynarki Wojennej

NET MARINE – Marine Power Serwis jest niekwestionowanym liderem w dziedzinie kompleksowych remontów statków i okrętów Marynarki Wojennej oraz specjalistycznych serwisach sprzętu i wyposażenia ratującego życie na morzu, mówi Przemysław Mańkowski, Prezes NET MARINE – Marine Power Serwis Sp. z o.o. w Szczecinie.

 
Przemysław Mańkowski, Prezes NET MARINE – Marine Power Serwis Sp. z o.o. w Szczecinie:
 
NET MARINE – Marine Power Serwis Sp. z o.o. jest niekwestionowanym liderem w dziedzinie kompleksowych remontów statków i okrętów Marynarki Wojennej oraz specjalistycznych serwisach sprzętu i wyposażenia ratującego życie na morzu.
 
 
Przemysław Mańkowski, Prezes NET MARINE – Marine Power Serwis Sp. z o.o. w Szczecinie
 
Dzięki prowadzonej konsekwentnej od 10 lat polityce opartej na najwyższej jakości oferowanych usług oraz lojalności wobec swoich Kontrahentów, Firma rozwijała się dynamicznie, zyskując uznanie i zaufanie Klientów Dzięki posiadanej własnej infrastrukturze, zlokalizowaniu biur oraz stacji serwisowych i warsztatów naprawczych w Szczecinie, Gdyni oraz Warszawie.
Oferta firmy
NET MARINE – Maine Power Service Sp. z o.o. oferuje:
•    Serwis morski – remonty klasowe i bieżące jednostek pływających od 300 do 25 000 DWT;
•    Przeglądu, serwisu i atestacji sprzętu ratującego życie na morzu;
•    Serwis żurawików i urządzeń wodujących (LLL system)
•    Systemy LLL – projektowanie i montaż systemów oznakowania dróg ewakuacyjnych, wyjść awaryjnych i stref niebezpiecznych na jednostkach pływających;
•    Przeglądy, naprawy oraz modyfikacji stałego i przenośnego sprzętu p.poż.;
•    Prace z zakresu elektryki i automatyki;
•    Usługi dla przemysłu offshore;
•    Pomiary szczelności kanałów wentylacyjnych na jednostkach pływających i w obiektach lądowych.
 

 
 
 
Atuty NET MARINE
•    Wieloletnie doświadczenie w zakresie remontów wszystkich typów statków, okrętów Marynarki Wojennej, jachtów, żaglowców;
•    Posiadane systemy jakości (ISO, AQAP), uznania producentów oraz wiodących Towarzystw Klasyfikacyjnych;
•    Własna infrastruktura warsztatowo-magazynowa i dobrze skonfigurowana flota transportowa
•    Doświadczona kadra zarządzająca i techniczna;
•    Stabilna sytuacja finansowa umożliwiająca wspieranie Armatora/ Kontrahenta w Jego działaniach poprzez wydłużone okresy płatności;
•    Elastyczność i operatywność Firmy i jej pracowników przekładająca się na rozwiązywanie nawet najbardziej skomplikowanych problemów Armatora
•    Oferowanie kompleksowych, połączonych serwisów takich jak serwis żurawików i łodzi ratunkowych oraz ratowniczych, serwis p.poż, serwisów z zakresu automatyki i elektryki okrętowej. 
 
Działania społeczne
Net Marine bierze aktywny udział w życiu naszych miast i regionów aktywnie wspomagając lokalne działania i imprezy.
Najbardziej jesteśmy zaangażowani w rozwój i budowanie sukcesów szczecińskiego klubu piłki ręcznej kobiet Pogoń Baltica Szczecin, który może pochwalić się spektakularnymi sukcesami sezonu 2014/2015: Brązowy Medal Mistrzostw Polski, Brązowy Medal Pucharu Polski, Drugie Miejsce w pucharze EHF Challenge Cup.

Find our more possibilities in services
www.netmarine.pl
RELIABLE BUSINESS PARTNER

NET MARINE – Marine Power Serwis Sp. z o.o. w Szczecinie jest Mocną Firmą Godną Zaufania 2014. Na podstawie wiarygodnych danych finansowych z Krajowego Rejestru Sądowego została  bowiem wyróżniona przez Instytut Nowoczesnego Biznesu w IX edycji ogólnopolskiego Konkursu Gepardy Biznes 2014 i VII edycji ogólnopolskiego Konkursu Efektywna Firma 2014, a to oznacza, że jest też laureatem II edycji Ogólnopolskiego Programu Promocyjnego Mocna Firma Godna Zaufania 2014.
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *