Branża budowlana

INPRO jest jednym z liderów na trójmiejskim rynku deweloperskim

Obecna koniunktura na rynku deweloperskim wygląda znakomicie. Trójmiasto robi się modne pod względem miejsca wypoczynku. To powoduje, że jest duże zainteresowanie zakupem mieszkań, również w celach inwestycyjnych. Stopy zwrotu z wynajmu w Gdańsku są jednymi z najwyższych w całym kraju, mówi Piotr Stefaniak, Prezes Zarządu INPRO S.A. 

Piotr Stefaniak, Prezes Zarządu INPRO S.A. 

W ciągu 28 lat swojej działalności Grupa Inpro uzyskała pozycję jednej z najbardziej uznanych i liczących się firm deweloperskich w Polsce, szczególnie na rynku trójmiejskim. Naszym priorytetem jest doskonała lokalizacja projektów i nacisk położony na wysoką jakość wykonania. Dzięki dostosowaniu oferty do wymagań klientów, nasze mieszkania i domy cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem. Od początku istnienia firmy do dnia dzisiejszego Spółka zrealizowała ponad 40 inwestycji i oddała do użytku ponad 4 tys. lokali. Skupiamy się na oferowaniu apartamentów i mieszkań o podwyższonym standardzie. Niemniej nasza strategia zakłada rozwój segmentu mieszkań popularnych. W swoim portfolio mamy również renowacje obiektów użyteczności publicznej, a także inwestycje komercyjne, takie jak condohotele – Dom Zdrojowy w Jastarni, który ostatnio rozbudowaliśmy, i pięciogwiazdkowy Hotel i Spa w Mikołajkach, który działa już drugi rok. Od 2011 roku akcje Inpro SA notowane są na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

 
 
 Piotr Stefaniak, Prezes Zarządu INPRO S.A. 
 
Obecna koniunktura na rynku deweloperskim wygląda znakomicie. Trójmiasto robi się modne pod względem miejsca wypoczynku. To powoduje, że jest duże zainteresowanie zakupem mieszkań, również w celach inwestycyjnych. Stopy zwrotu z wynajmu w Gdańsku są jednymi z najwyższych w całym kraju. Inpro w Gdańsku ma ugruntowaną pozycję i jest najstarszym deweloperem w tym mieście. Staramy się kupować działki w najlepszych możliwych lokalizacjach. Kładziemy nacisk na jakość i rentowność, a nie na ilość mieszkań. W tej chwili negocjujemy zakup kolejnych nieruchomości w Trójmieście. Mamy duże ambicje. Chcemy zamknąć sprzedaż w bieżącym roku na poziomie ok. 500 mieszkań i domów. Nasza sprzedaż z miesiąca na miesiąc rośnie i zamierzamy utrzymać tę tendencję przez kolejny rok.

INPRO S.A.  w Gdańsku została wyróżniona w IX edycji Ogólnopolskiego Konkursu Gepardy Biznesu 2014, VII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Efektywna Firma 2014 i  VII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Potęga Biznesu Godna Zaufania 2014.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *