Przemysł elektromaszynowy

Jeremias dostarcza kominy i systemy wentylacyjne ludziom i światowym koncernom

Posiadamy 5 fabryk w Europie i jedną w Stanach Zjednoczonych. Największą z nich jest fabryka zlokalizowana w Gnieźnie, zatrudniająca prawie 600 osób i  przetwarzająca 80 proc.  surowca w całej grupie Jeremias, mówi Karol Lange, Dyrektora Sprzedaży Jeremias Sp. z o.o. w Gnieźnie.

 
Karol Lange, Dyrektora Sprzedaży Jeremias Sp. z o.o. w Gnieźnie:
 
Jesteśmy jedną z największych i najdynamiczniej rozwijających się firm światowej rangi z sektora techniki odprowadzania spalin i systemów HVAC. Od ponad 40 lat zajmujemy się obsługą klientów na całym świecie, oferując im szerokie spectrum produktów od tych najbardziej kojarzących się z kominami po te innowacyjne dotykające innych branż.
Posiadamy 5 fabryk w Europie i jedną w Stanach Zjednoczonych. Największą z nich jest fabryka zlokalizowana w Gnieźnie, zatrudniająca prawie 600 osób i  przetwarzająca 80 proc.  surowca w całej grupie Jeremias.
 
 
 Karol Lange, Dyrektora Sprzedaży Jeremias Sp. z o.o. w Gnieźnie
 
Dynamiczny rozwój zawdzięczamy naszym klientom, którzy cenią sobie jakość oferowanych przez nas produktów oraz wysoko wykwalifikowaną kadrę techniczną i handlową. To dzięki naszym odbiorcom zostaliśmy nie po raz pierwszy nagrodzeni zarówno za wyniki finansowe jak i nowatorskie rozwiązania produktowe. Naszym największym kapitałem jest jakość i wiedza. To dzięki tym dwóm czynnikom dostarczamy kominy i systemy wentylacyjne zarówno do odbiorców indywidualnych jak i największych światowych koncernów.  Z naszą pomocą każdy inwestor niezależnie od skali inwestycji jest otoczony opieką kilkunastu specjalistów działających w terenie jak i wsparciem technicznym moich kolegów w centrali w Gnieźnie. Sukces to też oferta dopasowana do odbiorcy, a to właśnie oni są najsurowszymi recenzentami naszej pracy.


Jeremias Sp. z o.o. w Gnieźnie została wyróżniona w IX edycji ogólnopolskiego Konkursu Gepardy Biznes 2014, VII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Efektywna Firma 2014, VII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Potęga Biznesu Godna Zaufania 2014. oraz w III edycji ogólnopolskiego Konkursu Wielcy Modernizatorzy Polski  2014  przez Instytut Nowoczesnego Biznesu na podstawie kilkuletnich wyników finansowych, pozyskanych z Krajowego Rejestru Sądowego.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *