Branża handlowa

NEW TRENDY oferuje kabiny prysznicowe z designem na światowym poziomie

NEW TRENDY jest nowoczesną i dynamicznie rozwijającą się polską firmą, która od 2006 roku stale powiększa grono klientów na terenie kraju i poza jego granicami. Oferujemy kabiny prysznicowe o wysokiej renomie i uznanej pozycji na rynku, mówi Łukasz Kobiela, Prezes Zarządu NEW TRENDY Sp. z o.o. w Radomiu.

Łukasz Kobiela, Prezes Zarządu NEW TRENDY Sp. z o.o. w Radomiu:

Nasze produkty to efekt perfekcyjnego połączenia dwóch sił: wiedzy z zakresu nowoczesnych rozwiązań technologicznych oraz designu na światowym poziomie.  Siłą napędową sukcesu naszej firmy jest pasja, którą mierzymy zadowoleniem naszych klientów.
Nasz potencjał tkwi w innowacyjności, bo na niej budujemy naszą przyszłość. Nieustannie pracujemy nad ulepszaniem obecnych produktów i tworzeniem nowych. New Trendy jest bardzo perspektywiczną firmą z ogromnym potencjałem dalszego rozwoju. Nasza strategia zakłada umocnienie pozycji w wybranych segmentach rynku, co powinno zaowocować zwiększeniem zyskowności naszej działalności.

 
 
 
 
 
 
 
 
{mosimage}
 
Dzisiejszy portfel marki zdecydowanie odpowiada na większość potrzeb naszych konsumentów. W szerokiej ofercie produktowej znajdują się bowiem kabiny i drzwi prysznicowe, parawany kąpielowe, brodziki, umywalki, meble łazienkowe, panele prysznicowe, zestawy natryskowe i systemy odwodnień. Rosnące zaufanie do marki, nowatorskie rozwiązania techniczne oraz wysoka jakość przedkłada się na ciągle rosnąca popularność naszych produktów. Pomimo bardzo szerokiej oferty staramy się być firmą elastyczną dobrze dopasowaną do oczekiwań naszych klientów. Nasz sukces rynkowy jest skutkiem opracowania dobrego produktu w atrakcyjnej cenie. Rosnąca sprzedaż oznacza, iż podążamy w odpowiednim kierunku.
Nagrody są przede wszystkim potwierdzeniem wysokiej jakości naszych produktów. Każde wyróżnienie wpływa pozytywnie na postrzeganie i wizerunek New Trendy oraz jej pracowników, gdyż to ludzie stanowią sukces naszej firmy. Ostatnie lata obfitowały w liczne nagrody i wyróżnienia. Ponadto nasza firma przynależy do elitarnego klubu Gepard Biznesu- grupy najdynamiczniej rozwijających się firm. To elita polskich firm, które są dobrze zarządzane przynoszą dochód i tworzą bezpieczne miejsca pracy.
W ciągu ostatnich kilku lat tempo rozwoju New Trendy było niezwykłe. Najlepszym tego dowodem jest gama ponad 800 produktów, które mamy obecnie w naszej ofercie, Wzrosła dynamika naszego działania, a jednym z naszych celów strategicznych jest obecnie zwiększenie udziału produktów w rynkach zagranicznych. Produkty przez nas oferowane obecne są na kilkunastu rynkach międzynarodowych. Nasze kierunki eksportowe to m.in. Niemcy, Holandia, Czechy i Rosja. Na bieżąco śledzimy trendy i analizujemy kolejne rynki pod kątem możliwości eksportu. Wierzymy, że nasze bieżące działania wzmocnią nasze możliwości sprostania wymogom rynków zagranicznych.


NEW TRENDY Sp. z o.o. w Radomiu jest Mocną Firmą Godną Zaufania 2014. Na podstawie wiarygodnych danych finansowych z Krajowego Rejestru Sądowego została  bowiem wyróżniona przez Instytut Nowoczesnego Biznesu w IX edycji ogólnopolskiego Konkursu Gepardy Biznes 2014 i VII edycji ogólnopolskiego Konkursu Efektywna Firma 2014, a to oznacza, że jest też laureatem II edycji Ogólnopolskiego Programu Promocyjnego Mocna Firma Godna Zaufania 2014.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *