Kujawsko-Pomorskie

Bank Spółdzielczy w Inowrocławiu Bankiem Przyjaznym Przedsiębiorczości 2015

ImageBank Spółdzielczy w Inowrocławiu uzyskał tytuł Bank Przyjazny Przedsiębiorczości 2015 na podstawie informacji o działaniach sprzyjających rozwojowi przedsiębiorczości. 

 
Kapituła Ogólnopolskiego Konkursu Bank Przyjazny Przedsiębiorczości 2015 w dniu 19 listopada 2015 r. przyznała  Bankowi Spółdzielczemu w Inowrocławiu  tytuł Bank Przyjazny Przedsiębiorczości 2015 na podstawie informacji o działaniach sprzyjających rozwojowi przedsiębiorczości. 
 
 
Bank Spółdzielczy w Inowrocławiu podejmuje działania z zakresu wsparcia przedsiębiorców z terenu działania Banku poprzez:
1)    Organizację szkoleń z zakresu tematów związanych z pozyskiwaniem środków unijnych
2)    Prowadzenie punktu doradztwa unijnego
3)    Oferowanie atrakcyjnych produktów wspierających działania inwestycyjne przedsiębiorców
4)    Propagowanie wiedzy ekonomicznej (m.in. Gra ekonomiczna dla młodych)
5)    Współpraca z funduszami poręczeniowymi również w zakresie wsparcia kredytowego nowopowstałych firm i przedsiębiorców
6)    Systematyczny rozwój oferty kierowanej do młodych przedsiębiorców
7)    Współpraca z lokalnymi przedsiębiorstwami, stowarzyszeniami, w tym z Lokalną Grupą Działania „Czarnoziem na Soli”
8)    Utrzymywanie partnerskich relacji i podejmowanie inicjatyw w zakresie powrotu do zawodów rzemieślniczych – realizowane m.in. wsparcie Szkoły Rzemiosła

 

Ogólnopolski Konkurs Bank Przyjazny Przedsiębiorczości prowadzony jest od 2009 r. przez Instytut Nowoczesnego Biznesu głównie na podstawie opinii klientów biznesowych banków.  Obecnie trwa siódma edycja konkursu Bank Przyjazny Przedsiębiorczości 2015, w której pierwszy raz dopuszczona została możliwość oceny działań banku przez Kapitułę Ogólnopolskiego Konkursu Bank Przyjazny Przedsiębiorczości .

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *