Branża informatyczna

Petrosoft.pl słucha potrzeb klientów

ImageWprowadzane na rynek aplikacje informatyczne Petrosoft.pl zyskują uznanie wśród Klientów zarówno w kraju jak i zagranicą. Opracowujemy wiele własnych narzędzi informatycznych i ulepszamy istniejące rozwiązania, które wspierają procesy biznesowe przedsiębiorstw z rożnych sektorów, mówi Artur Ząbek, prezes Petrosoft.pl Technologie Informatyczne sp. z o.o. w Jaśle.

 
Artur Ząbek, prezes Petrosoft.pl Technologie Informatyczne sp. z o.o. w Jaśle:
Petrosoft.pl Technologie Informatyczne Sp. z o.o. jest firmą ogólnopolską, działającą w branży IT od 15 lat.  Oddziały firmy Petrosoft.pl znajdują się w Rzeszowie, Jaśle,  Czechowicach-Dziedzicach i Gdańsku.
Podstawowym celem działania firmy jest produkcja i dostarczanie na rynek informatyczny niestandardowych rozwiązań programistycznych, konstruktywny rozwój, inwestowanie w nowe produkty oraz podejmowanie strategicznych działań w branży IT.
Wprowadzane na rynek aplikacje informatyczne Petrosoft.pl zyskują uznanie wśród Klientów zarówno w kraju jak i zagranicą. Opracowujemy wiele własnych narzędzi informatycznych i ulepszamy istniejące rozwiązania, które wspierają procesy biznesowe przedsiębiorstw z rożnych sektorów.
 
 
Image
Artur Ząbek, prezes Petrosoft.pl Technologie Informatyczne sp. z o.o. w Jaśle
 
Autorskie rozwiązania Petrosoft.pl to m.in.: nowoczesny System Logistyki Kolejowej,  oprogramowanie do zarządzania magazynem WMS, system eHelpDesk do zarządzania działem IT i serwisem, eFaktura, Elektroniczny Obieg Dokumentów, aplikacja WARS do sporządzania raportów oraz wiele  innych pisanych pod klucz aplikacji informatycznych.
Nasze zasoby to w dużej mierze profesjonalny dział wsparcia, zespół doświadczonych programistów, analityków biznesowych, wdrożeniowców, dzięki którym możliwa jest realizacja wielu nietypowych projektów informatycznych. Istotna jest dla nas jakość świadczonych usług, fachowość i szybkość reakcji na potrzeby odbiorców.
Firmie Petrosoft.pl udało się  wypracować wysoką pozycję na rynku, dzięki słuchaniu potrzeb klientów i szukaniu nowoczesnych rozwiązań informatycznych.

Petrosoft.pl Technologie Informatyczne sp. z o.o. w Jaśle została wyróżniona w IX edycji ogólnopolskiego Konkursu Gepardy Biznes 2014, VII edycji ogólnopolskiego Konkursu Efektywna Firma 2014, w II edycji Programu Promocyjnego Mocna Firma Godna Zaufania 2014, w VIII edycji ogólnopolskiego Konkursu Gepardy Biznes 2013, VI edycji ogólnopolskiego Konkursu Efektywna Firma 2013 oraz w I edycji Programu Promocyjnego Mocna Firma Godna Zaufania 2013.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *