Pozostałe branże

Maltex tworzy z pasją artykuły dla dzieci i gospodarstw domowych

Jesteśmy mocno zaangażowani w proces powstawania nowych produktów lub kolekcji. Sprawia nam to wielka frajdę! Widzimy jak nasze pomysły podobają się naszym klientom.  Tworzymy nasze małe dzieła z pasją i jest to sukces wielu ludzi, mówi Jarosław Malak, Prezes Maltex Sp. z o.o. w Bydgoszczy.

 

Jarosław Malak, Prezes Maltex Sp. z o.o. w Bydgoszczy:

Maltex to firma, która od ponad 20 lat działa na rynku w przetwórstwie tworzyw sztucznych.
Nasza działalność skupiona jest w dwóch obszarach: branży dziecięcej pod marką Maltex Baby oraz w branży AGD – Maltex Home.

W ofercie produktów Maltex Baby znajdą Państwo m.in. wanienki, stojaki pod wannę, foteliki do kąpieli  oraz wyposażone w specjalne gumki antypoślizgowe nakładki na deskę sedesową, nocniki i podnóżki. Nasze artykuły zestawiamy w oryginalne kolekcje z grafiką licencjonowaną lub własną, a bogata kolorystyka oraz indywidualne wzornictwo niekwestionowanie wyróżniają nas na tle konkurencji.

 

 Jarosław Malak, Prezes Maltex Sp. z o.o. w Bydgoszczy

Drugim obszarem działalności firmy jest branża AGD. Pod marką Maltex Home oferujemy Państwu szeroki wachlarz drobnych artykułów gospodarstwa domowego, niezbędnych w każdym domu, jak np. miotły, zmiotki, szufelki, wiadra, szczoteczki do rąk, szczotki WC. 

Gdybym  mógł opisać naszą Firmę ujął bym to tak:

Spotykam się w pracy z tymi samymi  ludźmi przez długie lata.  Zastanawiam się, co sprawia ,że się ze sobą nie nudzimy, pracujemy dzień w dzień i sprawia nam to przyjemność?

Odpowiem bez namysłu – jesteśmy mocno zaangażowani w proces powstawania nowych produktów lub kolekcji. Sprawia nam to wielka frajdę! Widzimy jak nasze pomysły podobają się naszym klientom.  Tworzymy nasze małe dzieła z pasją i jest to sukces wielu ludzi .

Nasza Firma składa się z ludzi , których udało się pozyskać, by praca była ich pasją.

Nasze zaangażowanie zobaczą Państwo w naszych produktach,

Jako Prezes jestem tylko selekcjonerem ich wielkich talentów.

 

Maltex Sp. z o.o. w Bydgoszczy została wyróżniona w IX edycji Konkursu  Gepardy Biznesu przez Instytutu Nowoczesnego Biznesu na podstawie wiarygodnych danych finansowych z Krajowego Rejestru Sądowego.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *