Branża handlowa

Diamond Investment Company sprzedaje nieoprawione diamenty hurtowo i detalicznie

Sprzedawane przez Diamond Investment Company diamenty są naturalne i pochodzą ze źródeł legalnych, nie zaangażowanych w finansowanie konfliktów, w zgodzie z Rezolucjami ONZ, mówi Tomasz Kwiatkiewicz, wspólnik Diamond Investment Company T. Kwiatkiewicz M. Kwiatkiewicz w Poznaniu.

 

Tomasz Kwiatkiewicz, wspólnik  Diamond Investment Company T. Kwiatkiewicz M. Kwiatkiewicz w Poznaniu:

Diamond Investment Company to największą na polskim rynku firmą zajmującą się hurtowym handlem diamentami do produkcji biżuterii, która od lat zaopatruje największe sieci jubilerskie w Polsce w nieoprawione diamenty. W 2015 roku firma weszła na rynek detaliczny nieoprawionych diamentów pod marką e-diamenty.pl, aby klienci w Polsce mogli kupować brylanty w realnych cenach hurtowych, bez marży całego łańcucha pośredników.

 

 

Tomasz Kwiatkiewicz, wspólnik  Diamond Investment Company T. Kwiatkiewicz M. Kwiatkiewicz w Poznaniu 

 

Właściciele Diamond Investment Company Tomasz Kwiatkiewicz i Mikołaj Kwiatkiewicz wywodzą się z rodziny o ponad 30 letniej tradycji w branży jubilerskiej. Ich wieloletnie doświadczenie na rynku kamieni szlachetnych oraz dostęp do największych światowych dostawców dają klientom zarówno gwarancję bezpieczeństwa jak i bardzo konkurencyjnych cen.

W stałej ofercie hurtowni e-diamenty.pl znajdują się tysiące diamentów dostępnych od ręki.
Sprzedawane przez Diamond Investment Company diamenty są naturalne i pochodzą ze źródeł legalnych, nie zaangażowanych w finansowanie konfliktów, w zgodzie z Rezolucjami ONZ. Ponadto na indywidualne zamówienie Klienta firma może sprowadzić dowolny diament lub inny kamień szlachetny od jednego ze swoich światowych dostawców.

Rynek biżuterii z diamentami w Polsce cały czas rośnie, a wraz z nim świadomość i wiedza klientów na temat kamieni szlachetnych. Nasi partnerzy hurtowi coraz częściej poszukują konkretnych brylantów do tworzenia biżuterii pod indywidualne zamówienie. Wraz z wiedzą na temat jakości i oceny diamentów pojawia się zapotrzebowanie na coś więcej niż tylko najtańsze masowe wyroby dostępne w galeriach handlowych. Wielu klientów poszukuje diamentów inwestycyjnych o idealnym szlifie, najlepszej barwie i bez jakichkolwiek skaz ( D / IF ).  Podobnie jak na dojrzałych rynkach o coraz większej masie od 1,00 ct wzwyż. Największy brylant, jaki do tej pory mieliśmy okazję sprzedać w Polsce, miał masę 2,00 ct i kosztował ponad sto tysięcy złotych.

Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, którzy chcą wejść w posiadanie prawdziwych brylantów wysokiej jakości, ale niekoniecznie za nie przepłacać u pośredników, uruchomiliśmy profesjonalną platformę sprzedażową e-diamenty.pl , gdzie każdy może znaleźć diament dla siebie i zakupić go po cenie hurtowej, bez marży całego łańcucha pośredników.

Diamond Investment Company T. Kwiatkiewicz M. Kwiatkiewicz w Poznaniu została wyróżniona przez Instytut Europejskiego Biznesu w X edycji Konkursu Gepardy Biznesu 2015, w VIII edycji  Konkursu Efektywna Firma 2015 i w III edycji Programu Promocyjnego Mocna Firma Godna Zaufania – Strong Company 2015  na podstawie wiarygodnych danych finansowych z Krajowego Rejestru Sądowego.
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *