Branża handlowa

Spółka Euro-Hurt wyróżniona po raz kolejny

Istnieją przedsiębiorstwa, które rozwijają się niezwykle dynamicznie. Przykładem jest spółka Euro-Hurt, ponieważ jej wartość rynkowa w ciągu zaledwie 12 miesięcy wzrosła o 276%. Olbrzymi progres zagwarantował spółce tytuł Geparda Biznesu 2015.

 

 

Spółka Euro-Hurt rozpoczęła działalność w 2009. Od samego początku koncentruje się na działalności w branży spożywczej – zajmuje się dystrybucją artykułów spożywczych na terenie krajów Europy Zachodniej, głównie Wielkiej Brytanii.. Solidne zaplecze magazynowe, szeroka  flota samochodowa, powiększająca się z roku na rok baza kontrahentów, kreatywna kadra to fundamenty dynamicznego rozwoju spółki. Teraz jej potencjał został dostrzeżony również przez ekspertów ze świata biznesu.

 Image

 

 

2015: Euro-Hurt laureatem Gepardów Biznesu

W 2015 r. spółka Euro-Hurt została uhonorowana w XV edycji rankingu organizowanego przez dziennik Puls Biznesu – otrzymała tytuł Gazele Biznesu 2014. Dziś może poszczycić się również wyróżnieniem otrzymanym w X edycji konkursu Gepardy Biznesu 2015. Wszystko dlatego, że jej wartość rynkowa w ciągu zaledwie 12 miesięcy (w okresie od marca 2014 do marca 2015 r.) wzrosła o 276%.Dzięki takiej dynamice uzyskała możliwość używania tytułu Gepardy Biznesu 2015.

– Jesteśmy bardzo zadowoleni, że nasze wysiłki zostały dostrzeżone przez specjalistów. Budujemy nowoczesną firmę – koncentrujemy się zarówno na współpracy z najlepszymi producentami, jak i rzetelnej obsłudze kontrahentów. W codziennej pracy kierujemy się podstawowymi wartościami biznesowymi. Wszystko to sprawia, że wartość spółki dynamicznie rośnie, a dane finansowe są badane przez niezależne instytucje, które – po ich przeanalizowaniu – doceniają nasze starania – mówi Prezes Spółki, Mariusz Rybak.

Image

“Postęp jest niemożliwy bez zmian”

W ostatnich czasie nastąpiło kilka istotnych zmian, które miały wpływ na działalność spółki i osiągane przez nią efekty finansowe. Poza zmianą siedziby (z Kostrzyna nad Odrą do Słubic), nie można nie wspomnieć o połączeniu „sił” (pod kątem biznesowym) Euro-Hurt Sp. z o.o. z Polish Product Limited. Nie oznacza to jednak, że firma zamierza spocząć na laurach. Przeciwnie, w planach jest dalszy, dynamiczny rozwój.

– W najbliższych miesiącach będziemy koncentrować się na dalszym pozyskiwaniu kontrahentów i optymalizacji współpracy z naszymi dostawcami. Takie działania, jak pokazują wyniki i otrzymane tytuły, przynoszą wymierne korzyści. Podobnie jak zewnętrze, niezależne instytucje, również cała załoga Euro-Hurt widzi potencjał spółki. Otrzymany tytuł Gepardy Biznesu 2015 zobowiązuje nas do wytężonej pracy. Mamy też nadzieję, że to nie ostatnie wyróżnienie, jakie otrzymaliśmy, ponieważ są one dla nas wyznacznikiem zadowolenia Klientów– dodaje Prezes Spółki Mariusz Rybak.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *