Branża medialna

GameDesire tworzy gry typu multiplayer dla graczy z całego świata

GameDesire (znane wcześniej jako Ganymede) jest spółką, która od wielu lat plasuje się w europejskiej czołówce deweloperów gier społecznościowych typu free-to-play. Krakowskie studio tworzy gry typu multiplayer dla graczy z całego świata.

Aplikacje GameDesire dostępne są na wielu platformach, dzięki czemu gracze mogą z nich sprawnie korzystać na różnych urządzeniach i kontynuować rozgrywkę w dowolnym czasie. Wszystkie tytuły dostępne są na platformy mobilne iOS, Android oraz na PC.

 

 

W marcu 2015 roku MCI.TechVentures 1.0, fundusz z Grupy MCI, inwestujący w spółki technologiczne w fazie wzrostu i ekspansji w krajach CEE, Niemczech, Turcji oraz Rosji, zrealizował inwestycję w GameDesire (wtedy Ganymede), jedną z największych polskich spółek z branży gier komputerowych.

Środki pozyskane z inwestycji funduszu zostaną przeznaczone na dalszy rozwój nowych gier na urzadzenia mobilne, kampanie marketingowe, pozyskanie nowych użytkowników na najbardziej perspektywicznych rynkach oraz dalsze wzmocnienie zaplecza analitycznego – opowiada o planach firmy Maciej Mróz, CEO GameDesire – Platformy mobilne są obecnie naszym głównym kierunkiem rozwoju firmy i to właśnie z nimi wiążemy naszą przyszłość. 

 

Maciej Mróz, CEO GameDesire 

 

 Marek Wylon, CEO GameDesire Group

 

Gry z portfolio GameDesire:

Snooker Live Pro ® – jedyny symulator snookera w 2D, który daje możliwość dostosowania aplikacji do potrzeb użytkownika, oferuje różne poziomy trudności oraz rozgrywanie turniejów z innymi graczami. Wciągająca i realistyczna rozgrywka przyciąga miłośników snookera z całego świata.

Pool Live Pro ® – popularny symulator gry w bilard w sieci – dostępny zarówno na urządzeniach stacjonarnych, jak i mobilnych. Dzięki możliwości indywidualnego dostosowania do potrzeb gracza, gra przeglądarkowa co miesiąc przyciąga setki tysięcy użytkowników z całego świata, zarówno na Facebooku, jak i innych stronach internetowych.

Poker Live Pro ® – wielka, międzynarodowa społeczność zaangażowanych graczy, bogata oferta trybów gry i turniejów oraz obecność na wszystkich kluczowych platformach – to najważniejsze cechy naszej aplikacji. Poker to nie tylko gra, poker to styl życia.

GameDesire.com – to platforma do dystrybucji gier, ciesząca się wielkim uznaniem wśród graczy. Dzięki GameDesire.com globalna społeczność graczy może grać w darmowe gry online, wchodzić w interakcję z innymi zawierając nowe znajomości i budując zaangażowane środowisko graczy.

Link do strony firmowej:

http://company.gamedesire.com/

Link do platformy z grami:

http://www.gamedesire.com/

Gamedesire Sp. z o.o. w Krakowie został wyróżniona  przez Instytut Europejskiego Biznesu  w VIII edycji  Konkursu Efektywna Firma 2015 na podstawie wiarygodnych danych finansowych z Krajowego Rejestru Sądowego. 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *