Pośrednictwo finansowe

”Z nami warto rozmawiać” -  to dewiza GetBack S.A.

1 marca 2016 r. uruchomiliśmy bezpłatną infolinię z poradami prawnymi dla wszystkich zadłużonych, również tych, którzy nie są klientami firmy. Dla osób, które nie czują się komfortowo rozmawiając przez telefon o swoim zadłużeniu i wolą osobiście omówić swoje sprawy z konsultantem, w  marcu 2016 r. uruchomiliśmy trzy biura: w Sopocie, Poznaniu i Wrocławiu, mówi Konrad Kąkolewski, Prezes GetBack S.A.

 

Konrad Kąkolewski, Prezes GetBack S.A.:

Nasz biznes opiera się na trzech filarach: windykowanie wierzytelności nabytych od podmiotów trzecich, windykacja portfeli wierzytelności w ramach umów zlecenia zarządzania portfelami funduszy sekurytyzacyjnych oraz pozyskiwanie inwestorów zainteresowanych inwestycją w sekurytyzowane wierzytelności, które zarządzane są następnie przez GetBack.
Po zaledwie czterech latach istnienia jesteśmy jednym z największych graczy w branży zarządzania wierzytelnościami. Obsługujemy już dziesięć funduszy sekurytyzacyjnych. W 2015 osiągnęliśmy zysk na poziomie 120,3 mln zł co stanowi aż 272% naszego wyniku z poprzedniego roku. Od marca 2014 grupa jest obecna w Rumunii, który jest drugim po Polsce rynkiem w centralnej Europie pod względem wielkości i potencjału.

 

 

Konrad Kąkolewski, Prezes GetBack S.A.: 

 

Znakomite wyniki GetBack zawdzięcza przede wszystkim istotnemu zwiększeniu efektywności działania przy jednoczesnym ciągłym powiększaniu portfela zarządzanych wierzytelności. Ich łączna wartość nominalna wyniosła 14 mld złotych na koniec 2015 roku. Drugim czynnikiem, który zdecydował o tak dynamicznym wzroście przychodów i zysku netto, była konsekwentna i restrykcyjna polityka kontroli kosztów.
To, co wyróżnia nas na tle konkurencji, to przede wszystkim innowacyjny proces obsługi. Drugim czynnikiem są ludzie. Gdy przyglądamy się innym spółkom windykacyjnym, widzimy, że nasze tempo działania i szybkość podejmowania decyzji jest kilkukrotnie większe.
„Z nami warto rozmawiać” – to dewiza, którą kierujemy się w kontaktach z dłużnikami.  W kwietniu 2015 r. stworzyliśmy Biuro Rzecznika Praw Dłużnika – wewnętrzną jednostkę organizacyjną w ramach struktury przedsiębiorstwa Spółki, która umożliwia klientom GetBack  szybkie wyjaśnianie wątpliwości powstałych w trakcie obsługi. Dodatkowo od 1 marca 2016 r. uruchomiliśmy bezpłatną infolinię z poradami prawnymi dla wszystkich zadłużonych, również tych, którzy nie są klientami firmy. Dla osób, które nie czują się komfortowo rozmawiając przez telefon o swoim zadłużeniu i wolą osobiście omówić swoje sprawy z konsultantem, w  marcu 2016 r. uruchomiliśmy trzy biura: w Sopocie, Poznaniu i Wrocławiu.

 

 

Logo GetBack S.A.:   

Dynamiczny rozwój GetBack został doceniony przez prestiżowe organizacje finansowe.  Jesteśmy członkiem Polskiego Związku Windykacji, co oznacza, że stosujemy się do zasad etycznych obowiązujących w branży windykacyjnej. W marcu 2015 firma została przyjęta w poczet członków prestiżowej Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce. Spółka otrzymała ceniony na rynku Certyfikat Wiarygodności.  Pod koniec lutego  2016 r. wiceprezes GetBack Paweł Trybuchowski został wybrany na stanowisko Przewodniczącego Rady Polskiego Związku Windykacji, który obecnie zrzesza 52 podmioty działające na terenie całej Polski.
Nie spoczywamy na laurach. Każdego dnia wyznaczamy sobie coraz bardziej ambitne cele i staramy się być zawsze pół kroku przed konkurencją. Wyznajemy bowiem zasadę, że lepsza jakość usług i wysokie standardy oznaczają komfort i bezpieczeństwo dla naszych klientów.

GetBack S.A. we Wrocławiu z dobyła tytuł Mocna Firma Godna Zaufania – Strong Company 2016. Została  bowiem wyróżniona w XI edycji  Konkursu Gepardy Biznes 2016 i IX edycji Konkursu Efektywna Firma 2016, a to oznacza, że jest też laureatem IV edycji Programu Promocyjnego Mocna Firma Godna Zaufania – Strong Company 2016.

Więcej informacji o firmie na naszej stronie pod adresem:

http://businessnow.pl/?s=GetBack&cat=all&params=all 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *