Branża informatyczna

Spółka Infinite wdrożyła swe rozwiązania informatyczne w 24 krajach

Rozwiązania Infinite automatyzują kluczowe procesy biznesowe, takie jak wymiana dokumentów między kontrahentami, zarządzanie zespołem sprzedażowym w terenie czy archiwizacja, budując przewagę konkurencyjną klientów w poszczególnych branżach.  

 


Infinite od 14 lat dostarcza profesjonalne oprogramowanie dla firm w Polsce i za granicą. Rozwiązania Infinite automatyzują kluczowe procesy biznesowe, takie jak wymiana dokumentów między kontrahentami, zarządzanie zespołem sprzedażowym w terenie czy archiwizacja, budując przewagę konkurencyjną klientów w poszczególnych branżach.   

 


Flagowym produktem Infinite jest system EDI umożliwiający wymianę i archiwizację dokumentów w formie elektronicznej. Wśród klientów Infinite znaleźć można wiele znanych marek tj. Bosch, Hochland czy Piotr i Paweł.

 Firma dynamicznie rozwija się również w zakresie rozwiązań mobilnych, które wspierają pracę zespołów sprzedażowych w terenie. Ofertę firmy dopełnia zaawansowany system ERP, ułatwiający zarządzanie zasobami przedsiębiorstwa, a także serwis IT.

 
Rozbudowany zakres funkcjonalny systemów Infinite sprawia, że odbiorcami oprogramowania są przedstawiciele różnych sektorów m.in. branża spożywcza, motoryzacyjna, przemysł ciężki, logistyka, segment budowlany, administracja.

 
Ważnym elementem strategii Infinite jest oferta komplementarnych rozwiązań, dzięki czemu klienci firmy mogą cieszyć się spójnym środowiskiem IT. Eliminuje to konieczność przeprowadzania kosztownych i czasochłonnych prac integratorskich oprogramowania różnych dostawców. 

Ważnym kierunkiem jest dla Infinite umacnianie pozycji rynkowej za granicą w obszarze elektronicznej wymiany danych (EDI). Od 2006 roku, kiedy firma rozpoczęła ekspansję zagraniczną, jej rozwiązania zostały z powodzeniem wdrożone w przeszło 23 krajach, co przekłada się na ponad 900 klientów m.in. w Rumunii, na Węgrzech, Chorwacji czy w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

 

Infinite Sp. z o.o. w Lublinie została wyróżniona w X edycji Konkursu Gepardy Biznesu oraz w ósmych edycjach konkursów Efektywna Firma 2015 i Potęgi Biznesu 2015.


 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *