Przemysł elektromaszynowy

Intek produkuje zaawansowane technologicznie urządzenia dla wielu gałęzi przemysłu

Nasza firma od wielu lat nieprzerwanie ponosi jakość swoich wyrobów, zdobywa potrzebne certyfikaty, szkoli kadrę, unowocześnia park maszynowy  i rozbudowuje zakład. Zajmuje się  projektowaniem, produkcją i montażem wysoko zaawansowanych technologicznie urządzeń dla wielu gałęzi przemysłu  takich jak samochodowa, meblarska, wydobywcza- offshore, kolejowa, maszynowa, chemiczna i wielu innych, wyjaśnia Janusz Stefański, Właściciel oraz Prezes Zarządu Intek Sp. z o.o. w Lubawie.

 
Janusz Stefański, Właściciel oraz Prezes Zarządu Intek Sp. z o.o. w Lubawie:

Firma Intek sp. z o.o. w obecnej formie prawnej istnieje na rynku krajowym i zagranicznym od 2003 r. Zajmuje się  projektowaniem, produkcją i montażem wysoko zaawansowanych technologicznie urządzeń dla wielu gałęzi przemysłu  takich jak samochodowa, meblarska, wydobywcza- offshore, kolejowa, maszynowa, chemiczna i wielu innych.
 
Firma posiada wieloletnie doświadczenie oraz bogatą wiedzę w zakresie tworzenia i integracji maszyn, urządzeń oraz systemów automatyki przemysłowej. Dostarcza kompleksowe rozwiązania dedykowane dla potrzeb indywidualnych Klienta zawierające projektowanie i wykonanie systemów automatyki „turn-key” dla maszyn, linii produkcyjnych, procesów przemysłowych i kompletnych zakładów.

Janusz Stefański, Właściciel oraz Prezes Zarządu Intek Sp. z o.o. w Lubawie

Intek sp. z o.o. posiada własne biuro projektowe wraz z wyszkoloną kadrą inżynierską w zakresie mechaniki, automatyki i robotyki oraz własny zakład produkcyjny z rozbudowanym parkiem maszynowym. System realizacji zlecenia obejmuje  produkcję, nadzór nad jakością oferowanych urządzeń od projektu mechanicznego, elektrycznego, software/ hardware poprzez wykonawstwo, prefabrykację szaf zasilania i sterowania, do instalacji wraz z uruchomieniem u Klienta. Zapewnia serwis gwarancyjny i pogwarancyjny ze zdalną diagnostyką włącznie.

 

Głównym wyzwaniem dzisiejszego rynku jest zaspokojenie wymogów Klienta oferując mu produkty innowacyjne, nowoczesne, w najwyższej jakości i konkurencyjnej cenie. Będąc tego świadomym, firma Intek od wielu lat nieprzerwanie ponosi jakość swoich wyrobów, zdobywa potrzebne certyfikaty, szkoli kadrę, unowocześnia park maszynowy i rozbudowuje zakład. Obecnie firma zatrudnia blisko 300 osób oraz ma do dyspozycji ponad 5 ha powierzchni, w tym ponad 2 ha hal produkcyjnych: spawalnie, obróbkę plastyczną, wiórową, malarnię w dużą kabiną lakierniczą, hale montażowe, magazyny.

Jako właściciel i prezes od początku działalności wyznaję zasadę "praca nad sobą, sukcesem zespołu" i tym samym od 13 lat nieprzerwanie buduję wraz z naszym zespołem wizerunek firmy rzetelnej i profesjonalnej, wsłuchującej się w potrzeby Klienta i dbającej o wzajemne relacje.
Jest nam niezmiernie miło, że nasze wysiłki zostały juz dostrzeżone na świecie, zostaliśmy wielokrotnie uhonorowani przez międzynarodowe organizacje nagrodami za prężny i stabilny rozwój oraz profesjonalny management.

Intek Sp. z o.o. w Lubawie została wyróżniona przez Instytut Europejskiego Biznesu w VIII edycji Konkursu Efektywna Firma 2015 na podstawie wiarygodnych danych finansowych z Krajowego Rejestru Sądowego.

                       

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *