Branża budowlana

Meliorex rozwija się dynamicznie od wielu lat

Meliorex to przedsiębiorstwo, które swoją historię zaczęło budować 25 lat temu. Zajmowało się początkowo tylko robotami melioracyjnymi i posiadało jedną spycharkę. Przez wspomniane ćwierć wieku dorobiło się prawie 200 jednostek sprzętu i zatrudnia ponad 200 osób.

Kapitał przedsiębiorstwa składa się w całości z rodzimego kapitał polskiego. Na taki rozwój składa się przede wszystkim  skrupulatne, solidne oraz terminowe wykonywanie prac.

 

 

 MELIOREX tak się przedstawia:

Nasze usługi wykonujemy na podstawie wysokiej jakości sprzętu, materiałów, co w połączeniu z nowoczesnymi technologiami i fachową wiedzą kadry pracowniczej, umożliwia tworzenie produktów o jakości spełniającej oczekiwania klientów. 

Czynniki te powodowały, że z roku na rok przedsiębiorstwo poszerzało także zakres swojej działalności.

Obecnie MELIOREX zajmuje się:
• budową sieci sanitarnych, deszczowych, cieplnych, wodociągowych,
• budową systemów odwadniających drogi i autostrady,
• budową oczyszczalni ścieków,
• budową kotłowni ekologicznych,
• budową stacji uzdatniania wody i innych budowli inżynierii sanitarnych
• czyszczeniu ciśnieniowym kanalizacji wraz z recyklingiem
• kamerowanie kanałów kamerą TV
• Wydobyciem i sprzedażą kopalin
• Przyciskami rurami stalowymi
• Sprzedażą oraz transportem paliw
• Transportem zestawami niskopodwoziowymi (samochodami ciężarowymi samowyładowującymi).

 

 

 

 

 

 

{mosimage} 

 

Potwierdzeniem wysokiej marki Meliorexu jako partnera biznesowego i sukcesu rynkowego firmy są liczne nagrody i wyróżnienia, np.: tytuł Rodzinnej Firmy Roku, certyfikat Firmy Wiarygodnej Finansowo, Diament Forbesa.

Przedsiębiorstwo należy do stu największych firm województwa podlaskiego. Wyrazem uznania dla dynamiki jego rozwoju jest zarówno tytuł Awans Roku Podlaskiej Złotej Setki Przedsiębiorstw Kuriera Porannego, Super Płatnika 2015 jak i statuetka Super Gazeli 2015 przyznawana przez Puls Biznesu spółkom, które najdłużej w województwie, bez przerwy otrzymywały tytuł Gazeli Biznesu.

W kolejnych latach Przedsiębiorstwo zamierza poszerzać inwestycje na terenie całego kraju oraz rozpocząć współprace z krajami zagranicznymi. Dążymy do tego, aby marka naszego Przedsiębiorstwa kojarzyła się zarówno nam jak i naszym Partnerom oraz Klientom z doświadczeniem, zaufaniem i profesjonalnym  świadczeniem usług.

 

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Meliorex Sp. z o.o. w Raczkach została wyróżniona przez Instytut Europejskiego Biznesu w X edycji Konkursu Gepardy Biznesu 2015 na podstawie wiarygodnych danych finansowych z Krajowego Rejestru Sądowego. Była też wyróżniana w Konkursie Gepardy Biznesu od 2010 r.  

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *