Branża informatyczna

Tremark Sp. z o. o. – rozwiązania IT dla biznesu

Firma Tremark Sp. z o. o. powstała w 1997 roku i została założona przez braci Michała i Sławomira Maszczak. Głównym profilem firmy są usługi z branży IT oraz handel najnowszymi rozwiązaniami informatycznymi. Przez 19 lat działalności, firma świadczyła usługi setkom firm i instytucji państwowych oraz tysiącom klientów indywidualnych.

 

 Szybki rozwój branży IT sprawia, że zapotrzebowanie na usługi czy produkty z tej branży lawinowo rośnie. Tremark Sp. z o. o. każdego dnia stara się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów i dostarcza usługi IT pozwalające rozwiązać każdy problem. Oprócz tego spółka zajmuje się aktywnym e-handlem oraz rozwojem nowatorskich usług.

Fundamentami, na podstawie których powstała firma, jest jasno określony cel, wiara w osiągniecie sukcesu oraz wiedza połączona z doświadczeniem, która umożliwiała rozpoczęcie projektu. Zapotrzebowanie na profesjonalne usługi IT są w dalszym ciągu na wysokim poziomie.

Tremark Sp. z o. o. przez cały okres prowadzenia działalności opiera się na zasadzie, że dobrą usługą można nazwać tylko tą, dobrze wykonaną. Zespół firmy Tremark to zespół doświadczonych ludzi z różnych dziedzin, którzy wykonują swoją pracę na najwyższym poziomie.

Obecnie spółka wdraża nowatorskie usługi polegające na ochronie danych oraz zasobów sieciowych. Prężnie rozwijany jest e-handel oraz usługi z zakresy outsourcingu IT. Branża informatyczna jak każda inna, pozostawia wiele luk, które skutecznie zabezpieczamy swoimi autorskimi rozwiązaniami. Każdym swoim działaniem firma Tremark stara się w 100% wychodzić naprzeciw oczekiwaniom rynku i dostosowuje swoje usługi do potrzeb potencjalnych klientów.

Dotychczasowy rozwój firmy uzależniony jest od ciężkiej pracy całego zespołu oraz nowych pomysłów, które są sukcesywnie wdrażane. Zadowolenie naszych klientów jest motorem napędowym do cięższej pracy. Każdego dnia staramy się dostarczać zainteresowanym osobom propozycje, które skutecznie poprawią funkcjonowanie ich biznesu i w szybki sposób pozwolą rozwiązać wszystkie problemy z infrastrukturą IT. W codziennej pracy stosujemy najnowsze metody docierania do klientów, na czele z autorskimi rozwiązaniami. Stawiamy na dobry kontakt z klientem oraz trwałą komunikację.

 

 

Rozwój firmy w dalszej perspektywie opierał się będzie na zdobywaniu rynków zagranicznych oraz inwestycjach w e-handlu. Firma planuje tworzenie kolejnych usług oraz udoskonalanie aktualnych. Każdy nowy dzień to kolejne wyzwania, które napędzają nas do kreatywnej pracy. Tradycyjne oraz nowoczesne rozwiązania staramy się łączyć w taki sposób, aby zachować fundamentalne założenia spółki.
Tremark Sp. z o.o. – rozwój poprzez nowoczesność

Możliwości, jakie stwarza współczesny świat, pozwalają na nieograniczony rozwój. Obecność w Unii Europejskiej oraz międzynarodowe umowy o wolnej wymianie towarów i usług, stwarzają możliwości  poszerzania rynków zbytu w szerokim zakresie. Dzięki nowoczesnym kanałom komunikacyjnym, a także rozwojowi technologii informacyjnej, promocja świadczonych produktów/usług jest ułatwiona.

Tremark Sp. z o.o. od początku swojej działalności, czyli od 1997 roku stawia na rozwój poprzez sprawną komunikację z klientem za pomocą nowoczesnych kanałów komunikacyjnych. Od początku działalności staraliśmy się oferować produkty oraz usługi, które pozwalały na sprawny rozwój firm naszych klientów. Grupą docelową, jaka najbardziej nas interesowała, były i nadal są firmy stawiające na wysoką jakość świadczonych usług.
Wizja rozwoju spółki została oparta na trzech głównych fundamentach i wielu ubocznych założeniach. Główną podstawą pozwalającą na dynamiczny rozwój spółki, a co za tym idzie, ciągłe zwiększanie obrotów, jest wizja założycieli spółki, Michała i Sławomira Maszczak. Drugim głównym założeniem jest doświadczony zespół specjalistów z wielu dziedzin, który dzięki maksymalnemu zaangażowaniu w wykonywaną pracę, na bieżąco w twórczy sposób rozwiązuje problemy klientów i dostarcza im rozwiązania na miarę
XXI wieku.
Trzecim czynnikiem, który pozwala rozwijać spółkę, jest stosowanie w codziennej pracy najnowocześniejszych rozwiązań na rynku. Do tego dochodzi kreatywność, ciężka praca, realizowanie ściśle określonego celu oraz niezłomna wiara w odniesienie sukcesu.

Tremark Sp. z.o.o zajmuje się świadczeniem usług informatycznych oraz handlem najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi, jakie pojawiają się na rynku. Dzięki dużemu zaufaniu klientów, możemy zaoferować konkurencyjne ceny produktów oraz usług. Przez 19 lat działalności, szybki rozwój firmy stał się faktem, a pozycja rynkowa niepodważalna. Aktualne wymagania rynku skłaniają współczesny biznes do ciągłych inwestycji w nowe kanały komunikacji, czy formy promowania swojej oferty.
Wizja założycieli spółki była od początku czytelna i polegała na połączeniu nowoczesnych technologii z potrzebami rynku Założenia spółki od lat są niezmienne, dzięki czemu obrana na samym początku linia rozwoju sprawdza się do dzisiaj.

Branża IT w Polsce rozwija się bardzo szybko, lecz rynek jest tak wymagający, że nadal pozostaje wiele pola do serwowania klientom nowych rozwiązań. Jednym z wielu założeń jest właśnie wykorzystywanie niszy rynkowej na niektóre rozwiązania IT. Utrzymanie dynamiki rozwoju firmy bazuje na zastosowaniu nowatorskich metod sprzedaży produktów i usług, a także na projektowaniu i wdrażaniu coraz to nowszych rozwiązań, które mają ułatwić codzienne funkcjonowanie firm.

Głównym celem rozwoju firmy jest e-handel oraz rozwój usług już oferowanych i nowo powstałych. Kolejnym ważnym celem jest promowanie oraz sprzedaż produktów i usług na rynkach zagranicznych. Dynamiczny rozwój Tremark Sp. z o.o. to dalsze dostarczanie przedsiębiorstwom najnowocześniejszych rozwiązań z dziedziny IT na najwyższym poziomie.

Satysfakcja klientów i maksimum korzyści odniesionych przy zakupie produktów i usług naszej firmy, jest mocnym impulsem skłaniającym nas do dalszego działania i rozwoju firmy.

Tremark Sp. z o.o. została wyróżniona przez Instytut Europejskiego Biznesu w X edycji Konkursu Gepardy Biznesu 2015 na podstawie wiarygodnych danych finansowych z Krajowego Rejestru Sądowego.
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *