Pozostałe branże

Dla Avant Management profesjonalizm i zaangażowanie są kluczem do sukcesu

Agencja Avant Management powstała w 2005 roku. Jej założycielką jest Małgorzata Leitner. Z wykształcenia ekonomistka, na co dzień podpora gwiazd modelingu i świata showbizensu.  Jej firma jest jedną z najstarszych agencji w Polsce i „ulubioną agencją gwiazd”. Do tej pory zaufały jej m.in. Kasia Struss, Anna Jagodzińska, Joanna Krupa czy Magdalena Mielcarz.

 

Od początku działania firmy było wiadomo, że jej sukces jest nieunikniony. Niesamowite pokłady energii wkładanej w prace, zaangażowanie, profesjonalizm i determinacja, żeby być jedną z najlepszych na rynku. Małgorzata Leitner dokładnie wiedziała, co chce osiągnąć i niewątpliwie to się jej udało. Dziś Avant Management jest liderem na polskim rynku. Jesteśmy oficjalnym partnerem programu „Top Model. Zostań Modelką” w TVN.

 

 

Od lewej Gosia Leitner i Anna Jagodzińska ze statuetką Businesswoman and Life 

 

Bycie agencją gwiazd to trudna sztuka, ale jeszcze większą jest dostrzeżenie potencjału w osobach stawiających pierwsze kroki w świecie mody czy show biznesu. W swoim portfolio agencja ma nie tylko znane nazwiska, ale również młode dziewczyny aspirujące dopiero do roli gwiazd. To co zapewniło jej sukces, to umiejętność dostrzeżenie potencjału tam, gdzie nie jest on jeszcze oczywisty.

 

 

Od lewej Zosia Nowak, Małgorzala Leitner, Kasia Struss 

 

W 2015 roku agencja otworzyła szkołę modelek AVANT SCHOOL, aby początkujące modelki szkolić z zakresu chodzenia po wybiegu, pozowania, dbania o sylwetkę oraz technik autoprezentacji.

 

 

 Joanna Krupa, Malgorzata Leitner oraz przedstawieciel  Esotiq 

 

W pracy agenta modelek i gwiazd nie ma takiego pojęcia jak czas pracy. Agencja współpracuje z najlepszymi na świecie, od agencji Next w Nowym Jorku po Bravo w Tokio. Różnice czasu nie pozwalają na stałe godziny pracy, jeśli coś się dzieje, agencja musi być dostępna 24h na dobę. Jest to wymagająca, jednocześnie dająca ogromną satysfakcje praca. Szefowa Agencji Małgorzata Leitner na pierwszym miejscu zawsze stawia dobro swoich podopiecznych, co jest kluczem do sukcesu w tej branży.

 

 

 Joanna Krupa w Avant School 

 

W planach ma otwarcie oddziału w Stanach Zjednoczonych. Coraz skuteczniejsze  pozyskiwanie nowych klientów i coraz lepsze kontraky dla swoich modelek i gwiazd. Planuje również dalszy rozwój szkoły modelek.

 

Joanna Krupa promuje  Avant School  

Avant Management Sp. z o.o. w Izabelinie  została wyróżniona przez Instytut Europejskiego Biznesu w X edycji Konkursu Gepardy Biznesu 2015, w VIII edycji  Konkursu Efektywna Firma 2015 oraz w III edycji Programu Promocyjnego Mocna Firma Godna Zaufania – Strong Company 2015 na podstawie wiarygodnych danych finansowych z Krajowego Rejestru Sądowego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *