Branża handlowa

Społem PSS w Olsztynie udało się zdobyć dobrą opinię oraz zaufanie klientów

„Społem” Powszechna Spółdzielnia Spożywców  w Olszynie jest firmą z tradycjami, obecną na lokalnym rynku od 1945 r.  Aktualnie sieć detaliczna Spółdzielni obejmuje 40 sklepów branży spożywczo-przemysłowej na terenie Olsztyna, Kętrzyna, Mrągowa oraz Szczytna.

 

Przez wiele lat funkcjonowania, Spółdzielni udało się zdobyć dobrą opinię oraz zaufanie klientów. Dzięki inwestycjom w szkolenie załogi, wyposażenie oraz aranżacje sal sprzedażowych, osiedlowe sklepy „Społem” PSS w Olsztynie zapewniają wysoki standard obsługi. Priorytetem jest, aby na półkach sklepowych znalazły się produkty wysokiej jakości w rozsądnej cenie.

Ważną gałęzią działalności Spółdzielni jest produkcja pieczywa i ciast, prowadzona we własnych piekarniach. Wyroby produkowane są na bazie najlepszych surowców, według tradycyjnych technologii. Do sprzedaży oferowana jest cała gama asortymentu pieczywa chlebowego i drobnego, spełniającego wymogi nowoczesnej dietetyki.

Wśród konkurencji Spółdzielnię wyróżnia fakt, iż oprócz prowadzenia działalności komercyjnej,  istotnym elementem jej funkcjonowania jest wspieranie inicjatyw społeczności lokalnej. Tradycją „Społem” PSS w Olsztynie stało się sponsorowanie kluczowych imprez sportowych, kulturalnych i oświatowych w regionie. Od wielu lat Spółdzielnia pozostaje przyjacielem Teatru im. Stefana Jaracza w Olsztynie, a także sponsorem Olsztyńskiego Klubu Piłki Ręcznej Warmia-Traveland. Oczekiwaną pomoc otrzymują także liczne organizacje działające na rzecz osób potrzebujących (fundacje, rady osiedli, parafie, ośrodki szkolno-wychowawcze).

 „Społem” PSS w Olsztynie istnieje już 71 lat, stale rozwijając swoją działalność.

 

„Społem” PSS w Olsztynie  została wyróżniona przez Instytut Europejskiego Biznesu w X edycji Konkursu Gepardy Biznesu 2015 na podstawie wiarygodnych danych finansowych z Krajowego Rejestru Sądowego.
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *