Przemysł lekki

Seepoint ma szeroko rozwiniętą siatką kontrahentów na rynku skandynawskim

Firma Seepoint, założona w 2006 r., w krótkim czasie przeprowadziła inwestycje w nowe technologie i dziś jest cyfrową drukarnią wielkoformatową, oferującą druk sublimacyjny, solwentowy, uv.

 

Firma Seepoint została założona w 2006 r. wchodząc na rynek jako producent flag metodą sitodrukową. W krótkim czasie przeprowadziła inwestycje w nowe technologie i dziś jest cyfrową drukarnią wielkoformatową, oferującą druk sublimacyjny, solwentowy, uv.

 

 

Za funkcjonowanie i budowanie strategii przedsiębiorstwa zatrudniającego kilkadziesiąt osób odpowiada właściciel Tomasz Bachul.

Zdecydowana większość produkcji jest sprzedawana na rynku duńskim, resztę stanowią odbiorcy ze Szwecji, Norwegii i Polski. Oferuje klientom wysoki profesjonalizm obsługi, dobrą jakość produktu, szybką realizację zleceń w rozsądnej cenie. Dbałość o te czynniki buduję przewagę konkurencyjną firmy.
Burzliwe otoczenie w jakim przyszło jej funkcjonować doprowadziło do tego, że dziś jej nadrzędną zasadą jest elastyczność.

Dzięki otwartemu podejściu i satysfakcji odczuwanej z realizacji zleceń dla klientów, udało się jej zbudować partnerskie relacje, które stawiły czoło fali kryzysu ekonomicznego w Europie. Dziś bogata w doświadczenia może pochwalić się szeroko rozwiniętą siatką kontrahentów na rynku skandynawskim. 

Seepoint Sp. z o.o. w Goleniowie  została wyróżniona przez Instytut Europejskiego Biznesu w X edycji Konkursu Gepardy Biznesu 2015, w VIII edycji  Konkursu Efektywna Firma 2015 w III edycji Programu Promocyjnego Mocna Firma Godna Zaufania – Strong Company 2015 oraz w III edycji Konkursu Światowa Firma – Worldwide Company 2015 na podstawie wiarygodnych danych finansowych z Krajowego Rejestru Sądowego i Urzędów Celnych.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *