Artykuły

Słupsk zwycięzcą plebiscytu Kocham to Miasto  – Miasto roku 2016!

Słupsk został Miastem Roku 2016! Miasto zwyciężyło w plebiscycie Kocham to Miasto – Miasto Roku 2016, wspieranym przez firmę HRS. Słupsk zdobył 3742 głosy. Mieszkańcy i turyści mogli głosować na miasta, które najbardziej kochają, a uzasadniając swój wybór mieli dodatkowo szansę na zdobycie jednej z atrakcyjnych nagród.

 

W plebiscycie brały udział wybrane miasta od 50 000 do 100 000 mieszkańców. Łącznie oddano ponad 21 783 głosy na wszystkie miasta.

 

Wygraną Słupska mogą też tłumaczyć komentarze głosujących, którzy w uzasadnieniu swojego wyboru pisali o wyjątkowości, uroku, rozwoju miasta i wspaniałych ludziach mieszkających w Słupsku.

Kocham to Miasto – Miasto Roku 2016 to plebiscyt, dzięki któremu mieszkańcy mogli przedstawić wszystkie zalety swoich miast i pokazać, dlaczego warto te miasta odwiedzać. Bardzo cieszy nas tak duże zaangażowanie i energia, z jaką lokalne społeczności podeszły do głosowania – mówi Anna Kinasiewicz, Content Manager firmy HRS.

Jak wypadły inne miasta w plebiscycie? Wyniki można sprawdzić na stronie http://www.hrs.com/pl/projekty/miasto-roku/.

Dzięki plebiscytowi Kocham to Miasto – Miasto Roku 2016 Słupsk będzie mógł odkryć swoje atrakcje przed tysiącami turystów. Oprócz tytułu Miasta Roku 2016 miasto zyska bowiem wsparcie HRS, fundatora plebiscytu, w promocji regionu w kanałach związanych z marką.  


 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *