Branża handlowa

Georg Utz – pojemniki wielokrotnego użytku dla przemysłu

Firma Georg Utz jest producentem pojemników transportowych, palet i wyprasek na części techniczne z tworzywa sztucznego. Stanowi część założonej w 1947 r., szwajcarskiej grupy Georg Utz Holding AG – wiodącego gracza na rynku inteligentnych, trwałych i funkcjonalnych rozwiązań magazynowych i transportowych.

 

Przedsiębiorstwo jest dostawcą oferującym bogatą gamę produktów, m.in.: pojemniki do składowania w stosie, obrotowe, składane, kurierskie, izotermiczne, antyelektrostatyczne, czy opakowania na materiały niebezpieczne oraz palety.

Produkty Utz wytwarzane są przy zastosowaniu najnowocześniejszej technologii: z wykorzystaniem urządzeń wtryskowych lub/oraz w procesie formowania próżniowego. Firma specjalizuje się w rozwiązaniach realizowanych na indywidulane potrzeby klientów.

 

 

 

 

 

Rozwiązania Utz mają zastosowanie w wielu dziedzinach gospodarki – przemyśle motoryzacyjnym, elektronicznym, spożywczym, farmaceutycznym, a także w dystrybucji i handlu. W portfolio obsługiwanych przez Georg Utz firm znajdują się m.in.: Bosch, Cadbury, Delphi, Opel, Philips, Polpharma, Viessmann czy Volkswagen.

Przedsiębiorstwo koncentruje się na obsłudze rynku polskiego, czeskiego i rosyjskiego.

Georg Utz Sp. z o.o posiada certyfikaty: ISO 9001: 2008.

 

GEORG UTZ Sp. z o.o. we Wrocławiu została wyróżniona przez Instytut Europejskiego Biznesu  w XI edycji Konkursu Gepardy Biznesu 2016, IX edycji  Konkursu Efektywna Firma 2016 oraz IV edycji Programu Promocyjnego Mocna Firma Godna Zaufania  2016 i na podstawie wiarygodnych danych finansowych z Krajowego Rejestru Sądowego.

Więcej na stronie: https://www.utzgroup.pl/

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *