Pozostałe branże

Projektowanie Maszyn W.Pietrzyk, P.Żabiński Sp. J. prowadzi z klientami Politykę Wspólnego Projektu

Projektowanie Maszyn W.Pietrzyk, P.Żabiński Sp. J. to  przedsiębiorstwo działające na rynku od ponad 20 lat. Specjalizuje się w projektowaniu i budowaniu maszyn służących optymalizacji i podnoszeniu efektywności procesów produkcyjnych dla branży automotive oraz innych sektorów. W swoim portfolio półka ma ponad 1000 zrealizowanych projektów w Polsce i za granicą.

 
1996 rok to oficjalny początek Projektowanie Maszyn W.Pietrzy, P.Żabiński Sp.J. Początkowo spółka skupiała się na opracowywaniu projektów, przygotowywaniu dokumentacji maszyn i nadzorowaniu uruchomienia linii produkcyjnych. Z czasem rozszerzyła zakres usług o produkcję pełnych linii montażowych. Obecnie zakres realizowanych projektów obejmuje m.in.: automatyzację i robotyzację procesów produkcyjnych, projektowanie i budowa linii i stanowisk montażowych, obróbkę na obrabiarkach CNC i konwencjonalnych, produkcję testerów kontroli końcowej oraz aplikacji smarowania.

Od 2004 roku siedziba firmy  mieści się w Gdańsku. Znajdują się tam biuro projektowe oraz hale produkcyjne wraz z całym zapleczem produkcyjnym. Rocznie spółka realizuje około 50 projektów. Zlecenia realizowane są w oparciu o projektowanie 3D, maszyny sterowane numerycznie oraz najnowsze technologie wytwarzania. Obecnie firmę tworzy zespół 26 osób: inżynierów, mechaników, automatyków, technologów, wykwalifikowanych pracowników produkcyjnych oraz zespół administracyjny.

W 2016 roku spółka świętowała jubileusz 20-lecia. Spółka przez lata wypracowała model współpracy z Klientami, który nazywa się Polityką Wspólnego Projektu.  Składa się na niego sześć kluczowych kroków: Zrozumienie potrzeb Klienta, Definiowanie założeń, Przygotowanie dokumentacji technicznej, Realizacja, Montaż u Klienta i Wsparcie konsultacyjne i serwis. Na wszystkich tych poziomach szczególne znaczenie ma ścisła współpraca z Klientem, dzięki czemu otrzymuje on maszynę, spełniającą jego oczekiwania.

 

Projektowanie Maszyn W. Pietrzyk P. Żabiński Sp.J. w Gdańsku została wyróżniona przez Instytut Europejskiego Biznesu  w XI edycji Konkursu Gepardy Biznesu 2016, IX edycji  Konkursu Efektywna Firma 2016 oraz IV edycji Programu Promocyjnego Mocna Firma Godna Zaufania  2016 i na podstawie wiarygodnych danych finansowych z Krajowego Rejestru Sądowego.

 
Więcej o firmie na stronie  www.pm.gda.pl .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *