Branża handlowa

Polacy chcą żyć komfortowo i nowocześnie – pomaga im w tym firma Ferguson

Od 1989 roku polska marka Ferguson stara się dbać i rozwijać komfort życia swoich rodaków, jednocześnie nie zapominając o klientach rozsianych na całym świecie. Ferguson pracuje nad wdrażaniem nowoczesnych technologii, które pomagają i ułatwiają wykonywanie codziennych czynności i poprawiają bezpieczeństwo ich użytkowników.

 
W ostatnich latach firma prowadzi intensywne badania nad technologiami inteligentnego domu, IoT. Wprowadziła szeroką gamę produktów Smart Home, która pozwala ich użytkownikowi zadbać o bezpieczeństwo domu i domowników, a także zoptymalizować (np. zużycie energii) lub zautomatyzować niektóre działania. Wszystkimi tymi urządzeniami administrator systemu może zarządzać w sposób zdalny z swojego mobilnego urządzenia, a także monitorować ich stan. Taki produkt jak wideodomofon HD WiFi pozwala przebywającemu poza domem właścicielowi, odebrać połączenie domofonem i wpuścić na teren posesji kuriera lub zaufaną osobę, przy jednoczesnym odrzuceniu wizyt nieproszonych gości.
 
Ferguson jest jednym z liderów polskiego rynku audio-wideo. Marka doceniana jest za linię dekoderów telewizji satelitarnej, naziemnej i kablowej Ariva w technologii Ultra HD.  Najnowsze produkty oparte są o system Android, który rozszerza wielokrotnie funkcjonalność tych urządzeń. Seria Ariva nie przeszła bez echa za naszą zachodnią granicą, gdzie specjalistyczny magazyn branżowy Digital Fernsehen wyróżnił ją certyfikatem produktu wysokiej jakości.
 
 
Arivy wspierają technologie Video On Demand (VOD). Aplikacje takie jak Netflix, HBO GO uruchomione na tych urządzeniach zapewniają znakomite wrażenia audio-wizualne odbiorcy. Zaawansowaną obsługę multimediów umożliwia wsparcie dla aplikacji Kodi.
 
Warto wspomnieć o znanej rodzinie produktów FBOX. Model FBOX 4X prezentujący obraz w rozdzielczości Ultra HD ze sprzętowym dekodowaniem kodeka H.265, cieszy się dużą popularnością wśród kinomanów i telemaniaków. Bogate spektrum jego możliwości poszerzają protokoły komunikacyjne jakimi z urządzeniem można się komunikować (Dualband WiFi, Bluetooth, Ethernet).
Kolejną gałęzią działalności marki Ferguson jest produkcja urządzeń audio. Wprowadzone wiosną 2017 roku hybrydowe radio internetowe Ferguson i300 łączące w swoim działaniu takie technologie jak DAB+, FM, stacje internetowe, cieszy się do dziś ogromnym zainteresowaniem i popularnością. Użytkownik radia i300 może swobodnie korzystać z dostępu do ponad 16000 stacji radiowych, zarządzając urządzeniem w sposób zdalny z wykorzystaniem smartfona.
Kolejnymi niezwykłymi produktami są przenośne głośniki ze stopą wibracyjną Ferguson Vibro Radio i Vibro Stereo. Głośniczki Vibro umożliwiają na wydobywanie dźwięku z powierzchni, na których zostały postawione, dzięki efektowi rezonansu.

FERGUSON Sp. z o.o. w Poznaniu została wyróżniona przez Instytut Europejskiego Biznesu  w XI edycji Konkursu Gepardy Biznesu 2016, IX edycji  Konkursu Efektywna Firma 2016 oraz IV edycji Programu Promocyjnego Mocna Firma Godna Zaufania  2016 na podstawie wiarygodnych danych finansowych z Krajowego Rejestru Sądowego.

Szczegółowych informacji na temat firmy Ferguson i jej produktów można szukać na stronie:
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *