Małopolskie

ELEKTROKONTEL jest Mocną Firmą Godną Zaufania 2017

Przedsiębiorstw „ELEKTROKONTEL” Beata Wójtowicz w Krakowie jest Mocną Firmą Godną Zaufania 2017. Zostało bowiem wyróżnione w XII edycji Konkursu Gepardy Biznesu 2017 i X edycji Konkursu Efektywna Firma 2017, a to oznacza, że jest też laureatem V edycji Programu Promocyjnego Mocna Firma Godna Zaufania 2017.

Przedsiębiorstw Robót Elektroenergetycznych, Telekomunikacyjnych i Montażu Konstrukcji Stalowych “ELEKTROKONTEL” Beata Wójtowicz wysłało swoje dane finansowe, by je ocenić w konkursach Instytutu Europejskiego Biznesu.

Instytut Europejskiego Biznesu ocenił jego rozwój, badając dynamikę wartości rynkowej w latach 2015-2017, liczoną z wykorzystaniem wskaźników z Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie (metodologia liczenia wartości rynkowej przedstawiona jest niżej).

Okazało się, że dynamika wartości rynkowej tej firmy w latach 2015-2017 wyniosła 132 proc. To oznacza, że Przedsiębiorstwa Robót Elektroenergetycznych, Telekomunikacyjnych i Montażu Konstrukcji Stalowych “ELEKTROKONTEL” Beata Wójtowicz rozwija się na tyle dynamicznie, że zostało wyróżnione w XII edycji Konkursu Gepardy Biznesu 2017 i może używać tytułu Gepard Biznesu 2017 bezpłatnie na wszystkich nośnikach informacji.

Image

Statuetka Gepard Biznesu zaprojektowana w 2006 r. przez Katarzynę Pągowską.

 

Instytut Europejskiego Biznesu przeanalizował też stosunek zysku netto do przychodów w latach 2014 i 2016. Jego średnia w tych latach wyniosła 8,6 proc., a to oznacza, że Przedsiębiorstwo Robót Elektroenergetycznych, Telekomunikacyjnych i Montażu Konstrukcji Stalowych “ELEKTROKONTEL” Beata Wójtowicz działa tak efektywnie, że zostało wyróżnione w X edycji Konkursu Efektywna Firma 2017 i może używać tytułu Efektywna Firma 2017 bezpłatnie na wszystkich nośnikach informacji.

 

Image

 

Zgodnie z zasadami przyjętymi przez Instytut Europejskiego Biznesu firma wyróżniona tego samego roku zarówno w konkursie Gepardy Biznesu jak i Efektywna Firma zasługuje też na miano Mocna Firma Godna Zaufania, bo rozwija się i dynamicznie, i efektywnie.

Przedsiębiorstwo Robót Elektroenergetycznych, Telekomunikacyjnych i Montażu Konstrukcji Stalowych “ELEKTROKONTEL” Beata Wójtowicz zostało więc też laureatem V edycji Programu Promocyjnego Mocna Firma Godna Zaufania 2017 i może używać tytułu Mocna Firma Godna Zaufania 2017 bezpłatnie na wszystkich nośnikach informacji.

 

 

Image

Statuetka Programu Promocyjnego Mocna Firma Godna Zaufania. Jej głównym elementem są złączone ręce pracowników i partnerów biznesowych, tworzące mocne ogniwo gospodarki. Ręce wykonane są z mocnego metalu.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *