Pozostałe branżeWielkopolskie

RASZ-MET Sp. z o.o. w Pyszącej członkiem premium Klubu Nowoczesnego Biznesu

RASZ-MET Sp. z o.o. w Pyszącej jest członkiem premium Klubu Nowoczesnego Biznesu od stycznia 2018 r.  Oferuje produkcję dowolnych konstrukcji stalowych w ilościach hurtowych, jak i elementy na indywidualne zamówienie. Firmę w klubie reprezentuje pani Regina Leitgeber, prezes zarządu. 

RASZ-MET Sp. z o.o. w Pyszącej dysponuje nowoczesnym urządzeniem laserowym do cięcia marki NUKON o wielkości stołu 3000×1500 mm i możliwością cięcia blach ze stali konstrukcyjnej o grubości do 16 mm, stali nierdzewnej o grubości do 5 mm i aluminium o grubości do 5 mm. W przypadku konieczności ciecia większych grubości blach, wykonujemy to urządzeniem plazmowym firmy AJAN o wielkości stołu 3000×1500 mm i możliwości cięcia blach ze stali konstrukcyjnej o grubości do 30 mm, stali nierdzewnej o grubości do 12 mm i aluminium o grubości do 12 mm.

Oferuje produkcję dowolnych konstrukcji stalowych w ilościach hurtowych, jak i elementy na indywidualne zamówienie.

Wykonuje szeroko rozumianą obróbkę metali jak cięcie, gięcie, wycinanie, spawanie.

Dysponuje malarnią proszkową i piecem o wysokości 2 m, szerokości 2,2 m oraz długości 5,3 m.

 

Dzięki pracy z najlepszym oprogramowaniem CAD/CAM jest w stanie jak najlepiej zoptymalizować pracę urządzeń do obróbki i zoptymalizować ich pracę. Pozwala to firmie RASZ-MET efektywnie wykorzystać urządzenia, optymalnie wykorzystywać materiały, co powoduje, że firma wykonuje zlecenia szybko i profesjonalnie.

Więcej o firmie pod adresem: http://www.rasz.eu/

RASZ-MET Sp. z o.o. w Pyszącej została wyróżniona przez Instytut Europejskiego Biznesu  w X edycji Konkursu Efektywna Firma 2017 na podstawie wiarygodnych danych finansowych z Krajowego Rejestru Sądowego.

PREMIUM – to specjalna, uprzywilejowana forma członkostwa w Klubie Nowoczesnego Biznesu, zapewniająca wiele dodatkowych korzyści w porównaniu do zwykłego członkostwa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *