Branża informatycznaMałopolskie

Jednym z głównych atutów S-NETu są wysokiej klasy specjaliści

S-NET jest jednym z największych w Polsce dostawców internetu, głównie dla klientów biznesowych. Świadczy szeroki zakres usług o charakterze teleinformatycznym.

S-NET Sp. z o.o. została założona w Krakowie w 2009 roku.  Początkowo działała na rynku krakowskim, ale w miarę upływu czasu, objęła swoim zasięgiem cały kraj. Aktualnie przedsiębiorstwo świadczy usługi w takich dziedzinach jak telefonia, dostawa internetu, hosting, budowa baz danych, cloud computing, kolokacja, wystawianie certyfikatów SSL, czy transmisja danych. O jakości firmy świadczy jej zaplecze technologiczne oraz kreatywny zespół fachowców. Jako przykład może posłużyć informacja, że od 2017 roku S -NET oferuje sprzedaż usług telekomunikacyjnych online wykorzystując przy tym nowoczesny konfigurator.

Sukces S-NET

Sukces S-NET, to nie dzieło przypadku, ale efekt na który składają się odpowiedni ludzie, podejście do pracy, właściwy pomysł i jego konsekwentna realizacja. W przypadku S-NET wszystkie te elementy działają idealnie, w rezultacie czego firma osiągnęła swoją obecną pozycję na rynku.

Jednym z głównych atutów S-NETu są bez wątpienia wysokiej klasy specjaliści, których wiedza i umiejętności gwarantują usługobiorcom pełną satysfakcję ze współpracy. Odnośnie podejścia do pracy, załogę S-NET cechują: rzetelność, uczciwość, solidność, partnerskie podejście do klientów oraz elastyczność, wyrażająca się indywidualnym podejściem do kooperantów oraz maksymalnym możliwym dostosowywaniem oferty do ich potrzeb.

Kolejnym krokiem, jaki umożliwił S-NET ekspansję biznesową, było połączenie z Grupą TOYA pod koniec 2017 roku. TOYA to obecnie piąty na polskim rynku dostawca internetu dla klientów indywidualnych oraz dostawca najszybszego internetu w prestiżowym rankingu Netflix.

Powyższe posunięcie zaowocowało połączeniem potencjałów obu firm, co umożliwiło im dotarcie do o wiele szerszego grona odbiorców oraz połączenie dwóch doświadczonych zespołów w celu ciągłego ulepszania oferowanych usług.

S-NET budzi zaufanie

Klientami krakowskiej spółki są m.in. Morele.net, Solid Security, Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie, HRK, Mostostal, Benhauer, Netia czy Tygodnik Powszechny.

Co dalej?

Nie ulega wątpliwości, iż S-NET będzie nieustannie dążył do podniesienia jakości świadczonych usług. W tym celu jego specjaliści będą stale śledzić rozwój  technologii informatycznych oraz konstruować oferty firmy w oparciu o coraz nowsze trendy oraz zapotrzebowanie potencjalnych klientów. Dzięki temu spółka utrwali swoją pozycję wśród krajowych dostawców usług IT.

Niewątpliwie będzie to możliwe dzięki pielęgnowaniu wartości, dzięki którym S -NET wypłynął na szerokie wody internetowego biznesu.

Długoterminowe plany S-NET obejmują też ustabilizowanie wyników finansowych, co umożliwi dalsze inwestycje, rozwój technologiczny oraz pozyskanie coraz to nowych odbiorców. Bez wątpienia oferta obu firm będzie nieustannie wzbogacana o najnowsze osiągnięcia z dziedziny telekomunikacji; spółki zainwestują w innowacje, a także stale będą unowocześniać swoją infrastrukturę.

S-NET Sp. z o.o. w Krakowie  została wyróżniona przez Instytut Europejskiego Biznesu  w XII edycji Konkursu Gepardy Biznesu 2017 na podstawie wiarygodnych danych finansowych z Krajowego Rejestru Sądowego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *